دسته‌بندی نشده

Vetëvendosje: تصمیم کمیسیون حقوق بشر پوچ است: نامزدی کورتی و دیگران متوقف نخواهد شد

[ad_1]

به نقل از Insajderi ، جنبش Vetëvendosje تصمیم کمیسیون شکایات و شکایات را که اجازه نامزدی آلبین کورتی و سایر نامزدهای این نهاد را در انتخابات 14 فوریه نداد ، پوچ دانست.

در یک پاسخ عمومی ، این حزب گفت که “EITI مطابق با سه عضو CEC Valdete Dhaka و LDK و نمایندگان PDK و پیش نویس استدلال های قانونی و قانون اساسی موجود برای ایجاد این مانع ، که در واقع یک بی عدالتی مضاعف است ، عمل کرد.”

“تأیید ، همانطور که ETUC انجام داده است ، طبق دستورالعمل خودسرانه رئیس CEC ، حذف از لیست نامزدهای انتخاباتی به معنای ارزیابی برای بار دوم است که دادگاه قبلا نتیجه گرفته است ، بدون عواقب قانونی. بنابراین ، در عمل ، دادگاه حقوق بشر کیفری سنگین تر از آنچه در قانون پیش بینی شده است ، وضع می کند. و این نه وظیفه کمیسیون حقوق بشر است و نه در کشوری حاکم بر قانون و دموکراسی امکان پذیر است. به نظر می رسد مانند این تصمیم امروز ، فقط تفتیش عقاید است. استعلام سیاسی و حقوقی “، در اعلامیه V.V. آمده است.

به گفته آنها ، این بی عدالتی ، که همراه با بازیگران طی سالهای گذشته در کوزوو آشکار شده است ، محدودیت حقوق است تا آنجا که هدف آن حذف سیاسی است.

“این تصمیمات ، یعنی تصمیمات برخی اعضای CEC و کمیسیون حقوق بشر امروز ، مظهر یک مجتمع است که بیش از همه نهادها ، روح دموکراتیک آنها را پذیرفته است. اما نه برای مدت طولانی. نامزدی آلبین کورتی و سایر نامزدها به حالت تعلیق در نخواهد آمد ، زیرا قانون و لیست VETËVENDOSJE چنین می گوید! /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *