دسته‌بندی نشده

Sahatqija: LDK-ja بخشی از گفتگو را ندارد

[ad_1]

Anëtarja و ریاست جمهوری با Lidhje Demokratike të Kosovës، Teuta Sahatiqja، ka folur se si e sheh partia ku ajo makes part dialog and se what presin.

“سند مستندات توسط یک متخصص LDK-duke ساخته شده است ، که در یک جعبه محاوره ای نوشته شده و از نظر شیمیایی محافظت می شود. Kurti ، حتی مشاورtarët e z. Hoti po ادامه می دهند. اگر با تیم مذاکره کننده حزب موافق نباشید ، اجازه ورود به گفتگو را ندارید. در این صورت ، ما قادر به حمایت از نقش شورای وزیران در کوزوو و متوهیا نخواهیم بود. “، گفت Teuta Sahatqija ، عضو LDK.

Teuta نشان می دهد LDK-ja شما نمی خواهید بخشی را از طریق negociator ekipit انجام دهید ، زیرا بعد از شکل گیری ، علاوه بر این ، نهاد رسمی نهاد ایجاد شده است.

“ما فقط متوجه شدیم که هیئت معوقه است. ما در حال حاضر هستیم و همه چیز را تشکیل می دهیم و بدنبال آن هستیم. از این پس صربستان نتوانسته است در کوزوو شیپور تشکیل دهد ، اما عضویت پارلمان در کوزوو امکان پذیر نیست. مخالفت با پارلمان شورا برای اهداف گزارش و گزارش گزارش به پارلمان و مخالفت با دولت و پارلمان ، “گفت توتا صحتقیا.

معیارهای LDK را برآورده کنید و آنها را در یک جعبه محاوره ای ارسال کنید تا با پاسخ متقابل پاسخ دهید.

“گفتگوی منسوج مدیر را که استفاده خواهد شد باز کنید. Arritje و برخورد با شناخت پاسخ متقابل باید آن را به صورت کامل ادامه دهد ، اگر این راه برای هر مورد دیگری باشد. Kryesore در حال گفتگو با Rinisë Dhe Tërfundojë sa më spéjt است ، “- این هرج و مرج و مخفیگاه LDK با Teuta Sahatqija است.

روزنامه فرانکو اگرو درباره اعلامیه Vuçiç ، که شامل کوزوو ، Sahatqija و تاکتیک های آن برای قبل از انتخاب کوزوو است ، می نویسد.

“ووچیچ درمورد تاکتیک های مذاکره برای ماه اول مذاکره و مذاکره کرده است که مورد مذاکره قرار گرفته است. او نشان می دهد که صربستان باید این کار را انجام دهد ، اما در بسیاری از محتوا حتی در مورد بسته های آتیشاریت نیز بسیار موفق است. تاکتیک ها یکسان هستند. ”گفت Sahatqija.

بر اساس مصاحبه ، صحاتقیا گفت که اعلامیه اعلام شده است. کورتی ، که در چوکات مورد علاقه و نسل کشی در دادگستری بین المللی حقوقی قرار دارد.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. شایسته است که کلیسای ک Kurdishرد به دلیل کاربرد ، در حال اجرا باشد. درخواست ها باید گسترش یابد و بوته ها منتقل و سفارش داده شوند ، که باید از سال 2008 ذکر شوند. این باید با دقت مراقبت شود ، “shtoi ajo./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *