دسته‌بندی نشده

Princi i Liechtenshtajnit akuzohet se vrau ariun بیشتر از Mad در Bashkimin European

[ad_1]

فعالان با اصول لیختن اشتاین مخالف هستند و اکنون در میانه نشست اروپایی باشکیمین در مورد لشکر کشی رومانی و مریخ هستند ، که در مورد Transmeton Insiders اینگونه نیست.

گروه مأموران “عامل سبز” وانمود می کنند که شاهزاده امانوئل فون و لیختن اشتاین هستند.

Zyra e Princit të Lichtenshtajnit tha se ata nuk e dinin prapavijën and other “special private and personale”. بعلاوه ، تاکیدوان “در درونمایه خانواده با عناصر و تعهد لاستیکها به جامعه است”.

هسته با اصل quiche gayti تأیید می شود ، توسط نماینده سبز ، سندی تهیه می شود که از بیمارستان شوک در کواسنا ، در یک شاهزاده خانم در جپن خارج می شود ، که توسط من اعطا می شود ariu në fshati Oidula در Transilvani.

سازمان جامعه رومانیایی در رومانی تنها سازمان در جهان نیست.

Gjuetia e arinjve رنگ کافه و ممنوع در Rumani در سال 2016 زیرا این کافه پس از یک دستورالعمل به BE-së ارائه می شود. در آینده ، “مشکلاتی” با مشکلاتی روبرو هستند که مشکل برای فعالان و فعالان دشوار است.

“ما متوجه شدیم که در حال یافتن مکان مناسب هستیم.” به منظور افزایش جمعیت جمعیت ، امکان ایجاد بی ثباتی در جمعیت وجود ندارد ، اما استفاده از آن امکان پذیر نیست. Pa arinj si Arthuri، ekstiston rreziku i çiftëzimit to afërmve to ngushtë “، گفت گابریل پون از گروه محیط” Agent Green “. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *