دسته‌بندی نشده

Naser Pajazitaj محکوم به بورژیم که تجربه زندگی می کند و Donjeta Pajazitajt

[ad_1]

دادگاه Themelore v Ferizaj است و مجازات من burgim به تجربه ناصر Pajazitajn ، اتهامات برای قتل عام و کشیریرش ، Donjeta Pajazitaj nëntor tititit 2015 ، transmeton Insiders.

ابراهیم ادریزی توسط Aktgjykimi و تبلیغات توسط رئیس بدن و دادگاه ها

این کار از سه ماهه هشتم سال 2017 توسط دادستانی Valbona Disha Haxhosaj ، Naser Pajazitaj akuzohet در تاریخ 9 نوامبر 2015 انجام می شود ، و ارتش قادر به یافتن مکان مناسب در میانه جهان خواهد بود و ما از این پس می توانیم بر Donjeta Pajazitaj پیروز شویم.

طبق کنوانسیون ، پیگیری های جدید بیشتر از 9 آبان سال 2015 انجام می شود ، روستایی Strellc Komuna e Deçanit ، بدون مجوز برای ارسالی مجدد و در صورت تمایل به پیوستن به پنجره و یک فشار دیگر ، به عنوان مجله گایک گایک گایک گایکک گایکک گایکک در آینده ، در آینده ، نمی توان انتقاد از قانون کیفری را نقد کرد.

علاوه بر این ، مطابق با عملکرد قبلی 23.05.2017 به شرح زیر است: گزارش Pandehurite در مجلس عوام در مورد این موضوع و شماره دوم وزارت امور خارجه ، گزارش “Betimi per Drejtësi”.

با این حال ، دادستانی و دادستانی مسئول مجازات “Vrasjes së سنگین” از 179 و CPRC خواهند بود – و به منظور مجازات ها ، کنترل انجام می شود. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *