دسته‌بندی نشده

Mozzik با توجه به Loredanën نمی تواند به شما علاقه مند شود ، حتی اگر شما یک لینک دیگر داشته باشید

[ad_1]

متن آهنگ بر اساس زبان نوشته شده است.

Ai jo that nuk is rikthyer me Loredanën، por ka frike of nisi is a link to re for faktin se personi other nuk do to kuptoj that vajza e tij ka vendin first.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. Kam frikë se s’do gjeje dikë that do kuptoj se child im im vjen i pari ”، می نویسد در potimin e tij n Instagram.

غذاهای Fansat e که هرگز دوست ندارند کاپین شوند حتی بیشتر از کوچک ، که هنوز هم می توانید تأیید کنید که والدین یکی دیگر از دختران را پیدا می کنند ، برای استفاده در صورت دیگری لازم نیستند.

اگر هرگونه سکونت و تأیید ، س pyetال کنید: آیا یک بیمار دارای یک لثه است؟

سپس تکرار می شود ، خریداری می شود ، لازم خواهد بود و طلاق حل می شود.

برای سر و صدا ، Loredana Stambollit خواهد شد و عکس های بلیط خود را ارسال می کند. در حال جستجو برای Loredana Aliu ، که هنوز در حال کار بر روی Mozzikut – Gramoz Aliut است.

این هسته قبلی نیست که علاقه مندان می توانند باعث شوند برای یک بار استفاده از یک تایر. برخلاف مخاطبان ، لوردانانا ویدیوی خود را منتشر کرد ، که در آن سیگار را در یک دستگاه و در گیشتین و سایکا در آنزا مارتیز مشاهده می کرد.

به عبارت دیگر ، گزارش رسانه های آلمان بر اساس زبان آلمانی است. Sö fundmi ata te dy bashkë organizuan even festen per daylindjen and second to Hanës، vajzes sö tire.

برای مداخله در مداخله برای Prive ، شما به کوکی برمی گردید ، از لاستیک خلاص می شوید ، این کار را تا لحظه انتشار انجام می دهید.

“من مجبور نیستم به مدرسه بروم ، نمی دانم چه کاری باید انجام دهم ، و لازم نیست که به محل کار خود بروم. برای روز بعد لازم نیست به صف بروید. اگر انجام دهید چیزی sekret است ، nuk do ishim در یک مرکز تجاری نیست. آن چیزی نیست که شما را دوست دارد ، بنابراین اگر چیزی نیست “.

“Nuk ka چیزی که باید مخفی باشد. اگر انجام می دادم ، چون من نیستم do kisha صورت turp به thosha هستیم که مشترک هستیم ، زیرا sek nuk mbahet sekret ”، بیان صحیح است. /Insiders.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *