دسته‌بندی نشده

Menaxheri i Elseid Hysaj-t: Kemi پیشنهاد از خارج

[ad_1]

Me hapjen e merkatos së janarit، Elseid Hysajt i lind e drejta for the mbyllur problemje paraprake me cilëndo skader که می خواهد برای ادامه کار karrierën e tij ، njofton Insiders.

برخلاف نظر من ، ناپولین به من اعتماد نداشت ، اما من همچنین می خواستم به شما فرصت خواندن بدهم. Rinovimi i tij me kaltrit است که در صورت تمایل در ایتالیا شناخته می شود ، کاملاً این پیست است که می آید و حتی بیشتر می شود.

کارکنان رادیو پونتو نووو ، که مشتری این شرکت در ناپولی نیز هست ، نیز عضو کمیته ملی هستند و امکان ارائه پیشنهاد کار وجود ندارد. Xhufredi shton se gjithçka e ka naught klubi، after he had tregated i gatshëm pë to kontratën e re، then Hysaj nuk do ta problem problem to hedh firmen e tij.

“السید هیساج اطمینان حاصل خواهد کرد که فصل ناپولی کاملاً در حال جابجایی است. Gjithçka با لباس فرم است. لحظه اول ، من 51 درصد از صفر به کرگدن به ورم پستان مبتلا می شوم ، سپس در ناپولی ناپولی ، که در بسته (rinovimin) واقع شده است ، در این مرحله قرار دارم. در اعلامیه ماریو خوفردی ، Hysaj do të qendrojë، por kemi ofert ë than nga خارج ”. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *