دسته‌بندی نشده

Kuvendi 2020: Rrëzim i queverie پس از انتخاب و فرم در یک qeverie بدون انتخاب

[ad_1]

در نیمه دوم قرن 20 ، کوزوو می تواند مارک تجاری جدید را توسعه دهد و امسال بهترین زمان برای ما در سال 2021 خواهد بود.

در تاریخ 3 مارس ، او توانست از زندگی خود مراقبت کند. من و رهبران این مخالفت ، آلبین کورتی ، و نخست وزیر کریمه کوزوو 66 رأی موافق ، 10 رای ممتنع رأی دادیم.

در ارائه اولویت های معاونین ، جنایتکاران و مقامات ، آلبین کورتی ، روشن است که آنها مطمئناً می توانند بهترین کارها را انجام دهند.

Ai premtoi se do ta rrisë ekonomi dhe buxheti and Kosova do t pritut در سه تریلیون یورو ، Duke luftuar ekonomíë غیررسمی ، حتی می تواند خدمت نظامی ارتش pritej است که اگر شما مجبور به لازم برای همه.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. Nuk do kete به عنوان بخشی از ایالات fukishme فرد است. فساد در این نهاد کم است و فساد زیادی وجود دارد. این روندی است که مرا در شریک زندگی من پنهان می کند. اخراج شربیمین و یاشم را انجام دهید ، امیون كجروها و اقتصاد زنده را بسازید و سرانجام ، قبل از ترك كردن از آرایه مهاجران ، روح ریزوم ونتا و مشت. Napravete به پشتیبانی خود بپردازد و به من کمک کند با کمک ویژه و کمک به مشاغل کوچک و mesme. انحصار حکیم و اجتناب از پرداخت مالی “، حق ثبت اختراع و سایر جنایتکاران کورتی.

“ما به دنبال آرامش خاطر برای جرم و خشونت و نسل کشی و به خاطر سقوط ارتش صربستان در جمهوری صربستان به دلیل جنایت و جنایت در کوزوو هستیم.”

من کادر گفتگو را با صرب باز می کنم ، کورتی اظهار داشت که او “در حد توان خود با صرب می جنگد و شخصی برای zhdukur ، dèmet e luftës ، trashëgiminë e ish – Jugosllavisë dhe njohjen e ndërsje.

با این حال ، جالبترین موضوع ، اول از همه موضوع صربستان است ، که با واقعیت پیچیده بودن LVV و LDK در سراسر جهان پیچیده است.

در طی 25 مایل ، معاون مجمع قادر خواهد بود در مورد مسائل ، بحث و گفتگو و راه اندازی شرکا ، Lidhja Demokratike e Kosova.

در آینده ، ما می توانیم از بخش اجرایی ویروس کرونا محافظت کنیم ، به همین دلیل استفاده از ویروس کرونا امکان پذیر است.

وزیر امور خارجه ، آنتون قونی گفت که وزیر امور خارجه و وزارت امور خارجه وزارت امور خارجه و وزارت امور خارجه جمهوری پنجاب و همچنین وزیر کار و امور اجتماعی گفتند که برای کورتی

Mocioni u votaa me 82 vota pro، 34 علیه و شناخت abstenim، در حالی که در این seancë tä pranishëm nall stallë وجود دارد 117 deputetë.

در تاریخ 25 مارس ، اولین جلسه در تاریخ 12 ماه مه برگزار شد و پاسخ به میان نمایندگان ارسال شد.

رئیس پارلمان اتحاد برای اردمری کوزوو ، Daut Haradinaj ، derisa mori fjalën tha se qeveria e drejtuar nga Kurti as nuk e ka hequr taksans e as nuk ka vendorosur reciprocitet.

Duke ironized me Kurtin، Haradinaj tha se “p taksr taksens ai nuk ka folur me shtetin mik to Kosova، (USA-në)، por me Ata that nuk e njohin استقلال استقلال Kosova”، duke pretenduar te spanjolli Joseph Borrelcisli، she اروپا

علاوه بر این واقعیت که وزیر کریمه کورتی ، و چگونگی اتهامات AAK ، می توان من را از مالین زی مشخص کرد و 100٪ تعرفه را پرداخت نکرد.

“من besoj se juve ju push merak که به heqni taksens، as you’ve done even me demarkacionin me Malin e Zi، are mësuar me heq dorë nga bajraktarizmi …”، pati گفته Kurti.

“تعیین مرز ، تعیین مرز و پایه گذاری پرچم پرچم ، تعرفه تعرفه ، فقط تا پایان سال با من ملاقات می کند.”

اگر با این تصمیم موافق نیستید ، Lëvizja Vetëvendosje اصرار دارد که این قانون را اعمال کند. Kyi subjekt خواسته است tülkuva دادگاه قانون اساسی ، با من dekretin و همچنان ish-President Hashim Thaçi ، pr normr normimin و Avdullah Hotit به فرم دولت و دوباره به کشور.

در تاریخ 28 مه ، دادگاه Kushtetuese i dha مناسب Thaçit za mandatarin i qeverisë së re. Kyjo yakatë konstatoi se mocioni i mos besimit ndaj nje qeverie in Kuvendin e Kosova nuk resulton در توزیع و اجباری بودن مجلس. خلاص شدن از شر کوزوو در زمان حکومت کوزوو امکان پذیر نیست.

(شش قمر 2020)

86 نماینده در آهنگ Chisinau Marr پردازش نشده و پردازش نمی شوند و سپس معاونان Lëvizjes Vetëvendosje ، 61 متخصص ، 24 کوبایی و معاونان رای ممتنع جایگزین می شوند.

وزیر امور خارجه ، آدول الله هوتی ، گفت که در آینده ، دولتia و وزارت امور خارجه ، “قادر به پیشرفت ویروس کرونا و اقتصاد اقتصادی خواهند بود.

به خاطر این نام تجاری ، شرکای ائتلاف کوزوو و صربستان را پر می کنند و در آینده ما با افراد غیر بزهکار و ازدواج در واشنگتن ملاقات کرده ایم.

Marr توافق اقتصادی و 4 وضعیت اقتصادی زیر نظر گرفته شده توسط کوزوو و صربستان ishete مشخص شده درام در گزارش LDK-AAK است. مهم این است که ما نیازی به معامله با وزرای خارجه نداریم.

بیشتر به شماره ائتلاف ائتلاف دولتیا و جنگهای صلیبی در قرن 3 مراجعه کنید در ee در بیشتر ee.

این پروژه وزارت اقتصاد جمهوری رم است و وزارت امور خارجه جمهوری مقدونیه در قرن دوازدهم حق چنین کاری را دارد.

به محض اینکه ماه آینده ، مجلسی و کوزوو با پروژه پروژه اقتصادی – COVID-19 در صلح باشند ، جلسه در 4 روز برگزار می شود.

Ky projeligj ka arritur te miratohet me 72 vota for، no vote against i no abstenim.

این گزینه را برای طراحی انتخاب کنید تا مطمئن شوید در PDK برای ارائه فریم های متناسب و آمانانت جایگزین می شود.

اولین پروژه پروژه 10 ماه قبل از بازنشستگی لاستیک در Fondin e Kursimeve Pensionale të Kosovës – ماهها روی چتر است.

پیروی از رویه قانون امکان پذیر نیست ، اما قانون در مورد تصمیم دادگاه برای پذیرش قانون اعمال نمی شود.

البته ، اگر 11 بار قبل از دستگیری نشسته اید ، یک نشانه برای یک کودک است ، اگر برای والدین ننشسته اید و از شر ماش خود خلاص نمی شوید.

Ky projeligj، i cili u shndërrua در قانون پس از دكتريت جمهوري اسلامي، do t می توان در 31 دسامبر 2021 كنار قدرت قرار گرفت، اما به طور غیرقابل انصراف از شركت در ده سال 2028 در دسترس نیست.

این Qeveri و cila me مناسب است که به Arrinte shndërronte Projektligjet در Ligje تبدیل می شود ، حتی یک بار هم در مقابل من قرار می گیرد که اگر شما نیاز به رای گیری برای مخالفت داشته باشید.

28 میلیون نفر در آن سكونت دارند ، می تواند به عنوان یك برنامه بودجه برای ویتامین 2021 میلیاردها یورو و 412 میلیون یورو یك صلح ساز باشد.

وزیر دارایی ، هیکمت باجرامی ، که بودجه پروژه از اولویت بحران است ، که مسئول موفقیت همه گیری و جنایت و مشکلات اقتصاد روم است. اگر بودجه همچنان در دسترس باشد و در آینده دریافت شود ، برای بهبود اثرات بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) بیش از 300 میلیون یورو در سال هزینه خواهد شد.

بایرامی ، دوک استوارت گفت: “تعویض مواد شیمیایی حداکثر 6.7 در روز انجام می شود ، تا سال 2021 5.2 سال قبل پارامترهای شیمیایی اقتصاد است.” به پلیس ، پلیس و پلیس توجه کنید و “سخاوت” را نخوانید ، Ministrja Bajrami.

Za miratmititirane na projekta buxheti، i cilo kaloi me 64 vota، هیچ علیه من هیچ aptenim، votimit i ka paraprirë debata nga deputetët.

رئیسان و نمایندگان گروه های LDK ، Arben Gashi ، که دوک پاسور است ، Parasish در اقتصاد مسالمت آمیز است ، چیزی برای کتابفروشی های Watheth نیست ، دوک استوار معاون ارواح است و Sinjaleha ژاپنی علاقه باشکیتی به این گروه است.

“Vota p er buxhetin emergjent sot eshtë nie hap i vogë pjj tejkalimin e krizave. ما خودآموز نیستیم که در کلاسیم قرار بگیریم ، اگر چنین شرایطی را نیز انجام دهیم ، حتی می توانید انتخاب کنید. Vota در برابر بودجه امروز است که در برابر قانون علیه دولت است “، theksoi ai.

فقط ، یک ارتش زمینی از مهمترین مخالفت ها ، Lëvizja Vetëvendosje است.

شفی i Grupit Parlamentar شناخت این قسمت ، Liburn Aliu ، Tha se Qeveria e Leadur nga kryeministri in detyrë، Avdullah Hoti، is not legjitime and nuk ka trej right to the mecal project and ligje

“پروژه بودجه برای بودجه بر اساس قانون است که کلید قانون است. این qeveri e cila ka problem me numra e ju po urdheni të sillni خیلی خیلی سریع. ما مبلغ زیادی با بودجه پروژه که بودجه اصلی برای توسعه پروژه است ، بهترین راه برای ایجاد زیرساخت ها است و این یک بحران نیست ، کار می کنیم. “

Sikurse miratimi i Projektligjit za Rimëkëmbjen Ekonomike، nga Partia Demokratike e Kosova (PDK)، و اگر شما بخواهید بخواهید برای خرید بوته ها استفاده کنید، برای ملاقات های شهری است.

بدری حمزه به پارلمان و پارلمان PDK گفت: “این کار را به عنوان یک کتابفروش ، یک دستیار ، یک مستمری بگیر ، یک پلیس ، یک آگاه ، به طور قاطع و بیشتر از یک روزنه انجام دهید.”

Projekt-ligji pår ndarjen بودجه برای سال 2021 ، و سیکلندری در کرکوآ از باسکیمی اروپا در اروپا برای کالاهای ویژه خدمات مجلسی ، و شما در نزدیکی دومین نیروگاه هستید ، با زمان مناسب ، PD LDV-s ، PD LDV-s ، PD -she dhe Nismës.

برای 85 رأی گیری برای هیچ کس در برابر و هیچ گونه abstenim kaluan قانونی برای تقسیم بودجه برای سال 2021.

Ky Projektligj بود i آخرین و آخرین کالای مونتاژ من ایجاد دولت و دولت Kurti است که vazhdoi حتی من در آن از مدیر Avdullah Hoti.

اگر می خواهید به هوتین بروید ، و اگر توطئه ای وجود داشته باشد ، می توانید از آنها استفاده کنید ، و اگر می خواهید از آنها استفاده کنید ، دوباره می توانید از آنها استفاده کنید. mbi njo vit burgim.

وقتی صحبت از قرن بیست و یکم می شود ، اولین مسئله شورای کوزوو و جمهوری کوزوو و ایالات متحده و همچنین قانون جمهوری چین است.

تا آنجا که به ما مربوط می شود ، کوزوو نتوانسته است در روند و روند کار ما حمایت کند و در اسرع وقت نمی توانیم شرایط را پر کنیم./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *