دسته‌بندی نشده

Karaçeva و مدرسه پیش نویس برای 15 دانش آموز در Kamenica

[ad_1]

Bashkisht Lokale Karaçevë e Poshtme e ارسال شده در دادگاه قانون اساسی به طور واقعی و بسته شدن 15 مدرسه در Kamenicë ، اعلامیه Insajderi.

در صورتی که بخواهید پاسخ دهید ، در صورت تمایل به پاسخگویی ، این همکاری که انجام می شود در صورت استفاده از آن نیز مسئول است.

“Ne si Bashkësi Lokale درخواست کرده ایم که تمام موارد بالاتر از کشور برای hapjen و سایر مدارس که در سطح بالاتری قرار می گیرند ، در صورت تمایل در کلاسهای محلی و Kamenicës که در مجلات دیگر انجام نمی شوند محل و لاستیک Ne si Bashkësi Lokale و به طور کامل همه موسسات خود را داریم: Presidentes Vjosa Osmani، kryeministrit Avdullah Hoti، si and kryeparlamentares Vjosa Osmani، همه این موارد در صورت نیاز به نوشتن من و نوشتن سوال در ، مسئولیت آلبین کورتیت است ، اختیارات آدولا هوتیت یک وزیر و یک آرسمی است ، از یک هسته مناسب برخوردار است ، “او نبود.

محل:

Bashkisht Lokale Karaçevë e Poshtme e dërgon در Kushtetutë به طور واقعی و بسته شدن 15 مدرسهve.

کمون: کامنیکا

در جمهوری باشکیر ، مقامات محلی در جمهوری کوزوو به جمهوری کوزوو اعزام شده اند. آرتا راما هاجیری.

با استفاده از علاوه بر این جستجو-اطلاع رسانی برای دادگاه قانون اساسی به عنوان لوکیشن لوکال ما تصمیم گرفته ایم که باید تحت نظارت دادگاه قانون اساسی برای کمک به این امر به عنوان مثال از طریق eb از طریق ebæen ebyaj از طریق ebaj ebaj از طریق eb een از طریق eb mbn een mæn فقط تعداد کمی از آنها وجود دارد. ”در Karaçevë të Poshtme که تعداد این مدرسه بیش از 100 دانش آموز است که این دانش آموزان موفق به کسب موفقیت نمی شوند ، زیرا این اولین بار در نیمه کاره قرار دارد.

یک نفر پر از یک روز برای کارکنان فعال و دانش آموزان برای رفتن به مدرسه ، میهن مورینا ، میهن مورینا ، و همچنین از طریق شبکه ارتباطات اجتماعی به کار می رود.

در حال حاضر 15 مدرسه در شهرستان وجود دارد و موارد زیر: 1. SHF “Asllan Thaçi” – Karaçevë e Poshtme. 2. SHF – Busavatë 3. SHF – Petroc 4. SHF – Shipashnicë e Poshtme 5. SHF – Kopërnicë 6. SHF – Tugjevc 7. SHF – Sfircë 8. SHF – Strezoc 9. SHF – Krilevë 10. SHF – Desivojcë 11. SHF – Lisockë 12. SHF – Dajkoc 13. SHF – Poliçkë 14. SHF – Dazhnicë 15. SHF – Velegllavë 16. SHF – Kranidell و غیره.

اگر بودجه این مدرسه 548 ماه باشد ، ما نمی توانیم گزارشی درباره شماره 2020/21 بانک ارائه دهیم ، اما نمی توانیم آن را برای شما ارسال کنیم ، اما برای شما ارسال نمی کنیم. بچه مدرسه ای در محل تایر.

ما فکر نمی کنیم که بخواهیم این نتیجه را بگیریم که به دلیل خصوصی سازی دانش آموزان در صورت استفاده از مدارک الکترونیکی برای استفاده از مدارس ، به دلیل اینکه مدارس کامل می شوند ، قانون اساسی است که برای شما مجاز است.

نئون سی Bashkësi Lokale Kemi در kërkuar نگا gjithë krerët الکترونیکی lartë TE shtetit پستها در طول hapjen الکترونیکی këtyre shkollave TE lartpërmendura QE nxënësit nërë Komunën الکترونیکی Kamenicës QE MOS TE dëmtoë nëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëèë ëîëåë ëîëà ëîëî EAE EAE VO TT محلات لاستیک است.

در دولت محلی باشکیس و نهادهای زیر: روسای جمهور: ویووسا عثمانی ، نخست وزیر: آدول الله هوتی و سرپرستارهای ویووسا عثمانی ، همه این موارد را جستجو می کنم ، اگر من نویسنده خود را بنویسم. به

Ramush Haradinaj مأموریت ، آلبین Kurtit مأموریت ، و Avdullah Hotit مأموریت است ، و او یک وزیر علاقه مند و armemite است.

فقط یک نماینده زمان نماینده مجلس که در مدرسه است زمان دارد و شما باید برای مدت 15 ماه به مدرسه بروید.

وزیر کریمه آدول الله کجا می خواهد به این مدرسه برود؟ علاوه بر روند نوشتن و نوشتن ، دانش آموزان توانایی خواندن و نوشتن و همچنین خواندن و خواندن اشیا and و خواندن و نوشتن برای یکدیگر را دارند.

آیا می خواهید به مدرسه ، روانشناس و مربی در مدرسه کمک کنید؟

من احترام Kryetar ، شما در dijeni qene نیست ما آموزش داده شده و من وجود دارد shkollat ​​و hapura حتی در زمان الکساندر Rankoviqit و nkupim در 90 و 90 سال در حال حاضر Sllobodan Millosheviqit همه چهره های موجود هستند اریتیت اریتیت اتریت اریتیت erect

در مورد Kombit Shqiptar ، جمهوری کوزوو تحت فشار جمهوری کوزوو است. در آینده ، مهمترین چیز ارتش و قلعه Kombit Shqiptar و Atdheut ka بوده است: Lapsi ، Ditari ، Arsimtari.

شما می توانید در اسرع وقت دور هم جمع شوید و این کار را می توانید انجام دهید. نوشتن در مورد آن امکان پذیر نیست.

به منظور درک ، داشتن بهترین احساس احترام و احترام به کسانی که در مورد موفقیت مدرسه مثبت هستند و انجام این کار با کمک دنیا و اطمینان از این که کودک تنها کسی است که حق انجام چنین کاری را دارد ، مهم است …………………………………………………….

احتیاجی به احترام در آینده نیست ، اما خواندن زبان گذشته نیز امکان پذیر است. اولین قدم این است که اطمینان حاصل کنید که مدرسه در حال جابجایی است.

Prezimuvajte pozitiv pre دادگاه قانون اساسی جمهوری جمهوری کوزوو.

من احترام می گذارم: باشکشیا لوکاله – Karacheve اداره پست است. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *