دسته‌بندی نشده

Ish-ministri Baliq مرا به جرم جنس نفس نمی کشد

[ad_1]

وزیر امور خارجه ، نومن بالیق ، در بیانیه ای در مورد مسئله وزارت امور خارجه جمهوری مقدونیه در 20 مه گفت.

طبق قانون تبلیغات قضایی و مصدومیت ، Shaqë Curri ، i pandehuri Baliq ، محکوم شده است برای زندان قبل از سال.

“من pandehuri SOT është shpallur fajtor پستها در طول vepër penale” Sulm seksual “DHE پستها در طول këtë vepër është dnunuar من اما DY vjetësh DHE من جین plotësues TE ndalimit TE ushtrimit TE profesët sëëëëëtëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëåëèëèë ëîëåë itîëîë îëåë آن حرفه حرفه فو فو فو فو فو حرفه حرفه فو فو پروفسور فو فو فو پرو پروفسور پروفسور حرفه ای فو فو استاد حرفه ای ‘Kohën’ zëdhënësja و دادگاه Themelore të Pejës ، Tringa Zhuti.

بالیق می گوید که شایستگی نسبت به او هیچ استدلال نمی کند ، و آن را انجام دهید تا در ارتش به قاضی در دادگاه و apelit برسید.

“دادگاه که دادگستری قانونی است و مجوز قانونی دارد ، بدون هیچ گونه استدلال ، بدون هیچگونه دلیل اصلی حقوقی ، بدون هیچگونه تأمین مواد و من jam i pafajshëm” ، ka pohuar Baliq.

در دفتر دادستان دولت ، در مورد دادگاه دادگستری ، Shkodran Nikçi ، رئیس دادستانی قادر به ارائه عناصر و فرجام خواهی ها به دادستانی نخواهد بود.

جراحان بالیق ، رئیس بیمارستان جمهوری چین ، کسانی هستند که برای مراقبت از بیماران در زمینه پزشکی به حصر بیمارستان اهمیت نمی دهند.

“من نمی خواهم بتوانم اطلاعات مناسب را پیدا کنم تا به شما کمک کنم اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورید ، اما شما نمی خواهید آن را به من بدهید ، اما من نمی خواهم پولی را که می خواهید به شما بدهم . “، Tha drejtor i Spitalit të Pejës، Skënder Dreshaj.

اگر این کنش را انجام دهید ، به توطئه می پردازد ، Dreshaj tha se kirurgu Baliq انجام نمی شود که از Spitali i Pejës حذف شود.

نعمان بالیق 12 روز در بیمارستان بوده و در بیمارستان تحت معالجه قرار گرفته است. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *