دسته‌بندی نشده

Ish-drejtori i AKI-së نشان می دهد pse u tentua hapja e kasafortës با ریاست جمهوری

[ad_1]

به گفته مدیران سابق آژانس اطلاعات کوزوو ، باشکیم اسمکاج ، به منظور هدایت و هدایت آژانس اطلاعات کوزوو به سمت نهادهای این م institutionسسه و خطر ایمن سازی م componentsلفه ها.

Ai ka say se قدیمی است که AKI فقط با استفاده از ارتش مشخص می کند که اگر اتفاق افتاده باشد.

این موسسه گفت: “یکی از مهمترین کارهایی که می توان با آنها انجام داد ، کمک آنها به نهادهای موسسه و کشورها و نهادها و نهادهای کشور است.”

“ممکن است این تغییرات باعث نگرانی شود ، خصوصاً در این 5 سال اخیر ، با توجه به این که 5 دستگاه دیگر در صورت تغییر در این 5 سال فقط برای تغییر در شرایط مهم هستند ، اما برای اطمینان از سایر کشورها نیز تغییر می کند. . ترکیبات حیاتی و ایمن را نهادینه کنید تا بتوانید من را آماده کنید ، از آنها استفاده کنید ، از مواد شیمیایی برای تمرین استفاده کنید ، آنها را تهیه کنید و به من کمک کنید. “

Hерцог کامنتاریя بارگیری و شیت برای AKI-së ، Kreshnik Gashi ، و گزارشات رسانه ای se nalazi v tenduar za hapet kasaforta e AKI – به طور معمول برای مخالفت ، Smakaj این روش به عنوان trejtu من به عنوان traje ترایت یشیت ترایت ایشین ترایت ایشین ترایت ایشیت ترایت و یش وای ویتیم هست که گابوار به تو میخواد رجیستری کنی که مطمئن باشی ونیز هست.

“ته menaxhimi من informacionit به sigurisë kombëtare، الکترونیکی من pakta QE انجام duhej TE از Bhet është mëny SI SI është trajtuar، është mënyra سی نشان indiëse OSE zyrtarë ته ته dyja pozicioneve الکترونیکی کین lansuarta kënëbëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëë E E J، TA، تا delikate DHE duhet TE این یک شکل کامل است ، به نهاد خود منجر می شود. “

“در گذشته ، یک عمل وجود دارد ، یک روند انتقال وجود دارد ، انتقال در آینده ادامه ندارد ، اما اطلاعاتی در مورد آن در عنوان فرایند نهادی وجود دارد ، به طوری که روند مکانیک.” درک آن بسیار دشوار است ، اما برای من ممکن نیست که هدف داشته باشم و بتوانم از اطلاعات استفاده کنم و اطلاعات را طبقه بندی کرده و آنها را طبقه بندی کنم ، اما اطمینان حاصل کنم که این امکان وجود ندارد اطلاعات مربوط به رشد AKI را تولید کنم. .

رئیس جمهور رئیس جمهور با رئیس جمهور و سایر اطلاعات برای رئیس جمهور و رئیس جمهور ، روش دیگری را به عنوان رئیس جمهور و به طور منظم انجام می دهد و لازم است که مقامات رسمی خود را به AKI بفرستد.

“شما تمرین خواهید کرد ، شما همچنان از من در سیستمی استفاده خواهید کرد که در AKI استفاده خواهد شد ، به آن اطمینان خواهید داشت ، آماده خواهید بود و تمرین خواهید کرد ، شما صلح خواه خواهید بود ، شما آماده خواهید بود ، شما یک موسسه خواهید بود ، شما یک موسسه خواهید بود شیلی d تولید اطلاعات لازم است که یک DHE ثبت اطلاعات اطلاعاتی QE رخ داده است NE momentin d میان برد ، NE d Kemi یک روپولوژی برای محافظت از دلیل است قانون برای لباس فرم اعمال نمی شود “.

“قانون رئیس جمهور mbaron detyrën است ، قرار نیست که اطلاعات و اطلاعات مربوط به پول را منتشر کند ، و از طریق AKI ترجمه کند. وجود شخصی که می تواند اطلاعات موجود در طبقه بندی را بخواند ، همچنان منبع اطلاعات است. “

وی افزود: شخصی که اکنون راز سری و محرمانه ای برای سه حزب ، منتقدان و مقامات ، مجرمان و روسای جمهور دارد ، می تواند اطلاعاتی را برای تأیید امنیت نهاد دوست یکی از اعضای پارلمان که فرصتی برای انجام این کار ندارد ، ارائه دهد. در کِی کِی کِی کِی کِی کِی کِی کِی کِی کِی نبودنِ کلاسیفیِیرا قفشینِ حتی آن ک ështëی که رسمی است ، اگر هم تولید کننده دیگری باشد ».

طبق Smakajt ، مجوزهای تصدیق ریاست جمهوری برای تهیه اسناد و مدارک لازم برای ثبت اسناد و مدارک و اطلاعات برای اطلاعات بیشتر در مورد بارتکت رئیس جمهور در کشور انجام می شود./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *