دسته‌بندی نشده

Haxhiu flat for qeverisjen e ardhshme të Vetëvendosjes

[ad_1]

وزیر دادگستری و شورای امور خارجه ، آلبولنا هاخیو گفتند که من مایلم در آینده سیاست های حزب را با تشکیل ائتلاف بحث کنم.

آن ، مداخله رسانه ها ، به همین دلیل است که Qeveria Kurti از صلح و علاقه زیادی به کوزوو برخوردار است.

Haxhiu ka deklaruar se Kosovo ka نمایندهim jo dinjitoz in dialog me Serbinë duke thën se is more is تمه در داخل دیگر فرآیند se sa palë.

“در آینده ، در واشنگتن دی سی ، در ایالت چهارم ، جایی که کوزوو و جمهوری چک و شهر در آن قرار دارند ، من قادر خواهم بود که متقابل بودن عنصر را پر کنم و از دولت برای اولین پروژه در کوزوو از دولت محافظت کنم.” برای منطقه نووی ساد ، ضمانت در آدریاتیک صربستان بیشتر است و ارائه اطلاعات و کمک به مقامات در زمینه حمل و نقل هوایی ضروری است. در غیر این صورت هیچ چیز دیگری وجود ندارد چکاوک ، یا چکا جستجو ، برای شناختن صربستان. در صورت عدم تمایل بیشتر به دلیل عدم پذیرش اولیه ، برای سرمایه گذاری ملیارد و شناخت از اسرائیل انجام می شود. در آینده ، او همچنین یک سیاستمدار و دیپلمات است “. هاجیو برای klankosova.tv گفت.

طبق آن ، LVV-ja te مجازات من را با مدیریت Jo Biden ، و با دولت و Izraelit انجام می دهد.

Haxhiu، مجاز، ka deklaruar se ish-Qeverinë Hoti nuk e ka askush seriozisht، duke said se “doli that kjo qeveri nuk ka ekzistuar fare”.

“قانون حقوقی وجود ندارد ، هنوز نوعی غیر انتفاعی است. Pra، ne kemi humbur gjasht muaj kot، me a qeveri koti، at a time kritike e me kriza shumëfishta. بنابراین ، انتخاب ها باید در اطلاعات بیشتر از هرمش در جهان نگهداری شوند ، به همین دلیل که قبلاً باید از قوانین قبلی استفاده کنیم ، مشروعیت و رهبری آلبین کورتی به عنوان سابین ساژ را به عهده بگیریم./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *