دسته‌بندی نشده

Haradinaj-Stubla در گفتگو با ارشد دیپلمات آلمانی: صربستان همچنان به اظهارات تهدیدآمیز علیه کوزوو ادامه می دهد

[ad_1]

ملیزا هارادیناج-استوبلا ، سرپرست وزارت امور خارجه و دیاسپورا امروز یک کنفرانس ویدئویی با دیپلمات آلمانی پیتر بایر ، گزارشگر کوزوو در شورای اروپا و هماهنگ کننده همکاری بین دو اقیانوس اطلس در وزارت امور خارجه آلمان برگزار کرد ، اینسایدر گزارش می دهد.

وزیر Haradinaj-Stubla به گزارشگر Beyer در مورد اوضاع سیاسی کشور قبل از انتخابات زودهنگام در 14 فوریه و تعهد خود به عنوان وزیر دیاسپورا برای آگاهی همشهریانمان از روند رای گیری پستی اطلاع داد.

“ما همچنین در مورد روند گفتگو بحث کردیم ، جایی که من از رویکرد کاملا تهاجمی صربستان ابراز نگرانی کردم ، که با اظهارات تهدیدآمیز و شوونیستی و نژادپرستانه علیه کوزوو ادامه دارد ، و هرگونه توافق صورت گرفته را نقض می کند ، اخیراً واشنگتن با اقدامات غیرقابل قبول برای ما ، مانند دستگیری غیرقابل توجیه و حبس غیر عادلانه شهروندان کوزوو “، او گفت.

وزیر Haradinaj-Stubla گفت که در طی این گفتگو او با Beyer توافق کرده است که هماهنگی بین اقیانوس اطلس بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای گفتگو باعث احیای این روند و نتایج ملموس علاوه بر امضای توافق نامه ها خواهد شد.

وی گفت: “من به آقای بییر اطلاع داده ام كه ​​، علیرغم انتخابات زود هنگام ، ما هرگز از تعهدات دولت غافل نشده ایم و بسیار هوشیار هستیم و اجازه نمی دهیم كه كسی كشور ما را لگدمال كند.”/Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *