دسته‌بندی نشده

Gjukanoviqi refuzon جذبjen e ambassadors

[ad_1]

Millo Gjukanoviq ، رئیس جمهوری مالت ، خواستار صدور حکمی درباره دوره مسئولیت سفیر و رئیس جمهور جمهوری چین شد و گفت: “من بهترین مصالح مردم را خواهم گرفت”.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. Sö pari ، برای علت استفاده در کلمه. به نظر من ، ما در تلاش هستیم راز سفیر را پیدا کنیم. و به دلیل عدم موفقیت در انتخابات ریاست جمهوری ، حتی به دلیل رئیس جمهور ملاقات می کنم و اگر شما بخواهید از اعتبار خود استفاده کنید و در صورت تمایل به ایجاد این قانون اقدام کنید “، اظهارات Gjukanoviq.

Ai shtoi se keni do ta nënshkruante dekretin، kjo do të thoshte se ai pajtohej me ato vlerësime “politik and hakmarrëse”

وزرای امور خارجه مالیت به زی ، جورج رادولوویق ، سفیر مالزی: به چین ، دارکو پاجوویک ، به صربستان ، تارزان میلوشویک ، به امارت باشکورتستان ، دوشانکا جکنیک ، به واتیکان ، میودراگ به ایتالیا در Bosha nv هرزگوین ، اوبراد میشو استانیچیک و سفیر در آلمان ، ورا کولیش.

پس از آن ، همهوریت ، كووریا جرم شناس و جرم شناس Zdravko Krivokapik است ، این پیشنهاد توسط سفارت آمریكا برای جستجوی حزب و حزب دموكراسی برای سوسیالیست و رئیس جمهور ، میلو جوكانوویچ و غیره ارسال شد./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *