دسته‌بندی نشده

“FSK از سال 2021 تا مأموریت Gardën e Ajovës سیاره خود را درک می کند”


رحمان راما ، فرماندهان نیروی امنیتی کوزوو ، دستورالعمل های دولت کوزوو را به عنوان راه حق دنبال می کنند. ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در وضعیت همه گیر COVID-19 هستیم ، راما به دنبال موفقیت است ، نیوتن اینسایدر.

طبق این ، FSK-ja در سال 2021 انجام می شود که بیشتر از قبل عملیاتی می شود ، در avancuar و بالاتر می رود و از طریق جدیدترین ظرفیت لازم برای تنظیم مجدد و تنظیم مجدد آن فراهم می شود.

“لازم نیست با کمک اقتدار پایگاه مدنی و ظرفیت آن درگیر شوید. با آنها تماس بگیرید تا آنها را از نظر شیمیایی درک کنید ، آن را به صورت sfidave ، mountain و همچنین sinimina برای سال 2020 ، Frame برای RTV 21 تبدیل کنید.

Tutje ، ai njoftoi است که در فرآیند پردازش FSK وجود دارد که پنج سال است که با استفاده از امنیت مشترک با Garden nacionale به Ijovës همکاری می کند.

“FSK به من ظرفیتی داده است ، به روز شده ، به ایجاد شریكی كه برای مخفی کاری اجباری لازم نیست یا كمك به ژاپن برای بسته های مأموریتی كمك كرده است. Jemi در نهایی سازی فرآیند که در سه ماهه مجلل سال 2021 انجام می شود ، ما بخشی از misionit paqeruajtë bashkërisht me Gardën nacionale به Ijovës هستیم. تعداد کلمات نمادین وجود دارد و قدرت زیادی برای مردم و کوزوو وجود دارد. در روند ایجاد حقوق اداری و اداری وزارت امور خارجه ، گارد ملی آیووا ، “گفت راما./Insajderi.comLeave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *