دسته‌بندی نشده

FC Skopje مربی ترک را روی نیمکت رسمی می کند

[ad_1]

حسن اوزر مربی جدید اسکوپیه خواهد بود. به نقل از Insajderi ، مربی ترک با باشگاه آلبانیایی که در مسابقات قهرمانی مقدونیه بازی می کند و روز جمعه مدیریت “Pëllumbave” را بر عهده خواهد گرفت ، به توافق رسیده است.

اوزر جایگزین هموطن اوموت کاران می شود. این بازیکن 46 ساله در تمام دوران حرفه ای خود به عنوان مهاجم در ترکیه بازی کرده است ، در حالی که در زمینه آموزش عمدتا به عنوان دستیار مربی کار کرده است. سرانجام ، اوزر تیم بوسنیایی ، سلیک زنیکا را هدایت کرد.

اسكوپي در حال حاضر در ليگ با 33 امتياز در ليگ اول مقدونيه شمالي در رده دوم ليگ قرار دارد.

پیام به اسکوپیه

“تیم ما امروز به توافق رسید که پست مربیگری حسن اوزر را بدهد.

وی به عنوان مربی عمدتاً در بسیاری از باشگاه های ترکیه مانند مانیساسپور ، گازیانتسپور ، بورساسپور ، گازیشهیر گازیناتپ ، چایکور ریزه اسپور ، کایزری اسپور دستیار بود.

تا پیش از این ، اوزر به عنوان سرپرست فعلی ، مسئولیت چندین باشگاه را بر عهده داشت و پس از آن قرارداد حرفه ای دو ساله ای را با باشگاه لیگ برتر بوسنی سلیک از زنیکا امضا کرد که در 12 ژوئن 2019 مربی او شد.

اوزان و باشگاه ما از 8 ژانویه شروع به کار می کنند ، سپس حتی وقتی اولین جمع برگزار می شود ، در حالی که تیم کار خود را برای فصل بهار مستقیماً در Doiran ، جایی که مرحله مقدماتی برگزار می شود ، آغاز می کند.

برای جزئیات بیشتر در مورد مربی و کار او ، به ارائه او مراجعه کنید. “

/Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *