دسته‌بندی نشده

Faik Fazliu اهل بورگو است

[ad_1]

Ish-kryetari i Organizata Veteranians to Luftësë Ushtria Çlirimtare to Kosova، Faik Fazliu، is free to burgu pas arrestu for mbrëmshëm rreth ors 22:40 در عملی “n Tranzfiten Iran in nrr.

وقتی پیامی ارسال می کنید و سازمانی خلاق ایجاد می کنید ، Faton Klinaku آن را در فیس بوک ارسال می کند.

“شما همچنین در مورد OVL UJK ، Faik Fazliu مطلع هستید. من به دلیل این واقعیت که دستگیر شدم دستگیر شدم و دستگیر شدم و دستگیر شدم. ”

مطابق با پلیس ، Fazliu دستگیر شد ، زیرا یک پلیس پلیس رسمی بود که در یک مقام رسمی توسط بازرسان AUV انجام می شود ، آن را به عنوان یک مانیتور ضد Covid’19 معرفی می کنید.

“در آغاز ، F. F lindur در سال 1977 ، می تواند شخص کلامی را در طول انجام وظایف رسمی رسمی انجام دهد. افسر پلیس در کنترل و کنترل محلی (کافه تریا) بازرس و AUV-it کمک می کرد ، و به من mosvespektimin و کشتار ضد Covid19 داده شد. در آینده ، مصاحبه به همان روشی انجام می شود که دفتر دادستان برای “Kanosje ndaj personit zyrtar” افتتاح می شود و پایان نامه در روز 48 منتشر می شود. Rasti eshte nën hetime ، ”گفت عثمانولاج.

Klinaku ka publikuar edhe video nga vendi I eventjes ku shihet se zyrtari policor is ka shtyra Fazliun and derisa was përtokë e ka prangosur. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *