دسته‌بندی نشده

Aliu: از شش ماه قبل از اعتبار شما برای درمان خارج از کشور ارسال می شود

[ad_1]

Kryetari i Komunës ot Ferizajt، Agim Aliu ، ساخت دیوید در مجروح شدن در مجروحیت بمب گذاری در باریکه گاز در Ferizaj ، باید ارسال شود برای traitim پزشکی پزشکی در کشور است.

Aliu se do duke pritur است که وزارت بهداشت و درمان با سرعت بیشتری قادر به انتقال و استفاده از لاستیک در خارج از کشور است.

“سپس مرا بگیر و کشیلین پزشکی را در کادر TSSUKUK انجام دهید ، زیرا شش بیمار است که به دلیل آسیب دیدگی بیشتر می شود و به دلیل صدمه زدن به بدن تحت فشار قرار دارد. فروخته شده. در مورد MSh-ja treagoj sphejt ، sonse ose neser به صورت transferimi njo klinikat خارج از کشور “، می توانید آن را برای Telegrafin.

به عنوان مثال ، برای بیماران و بیمارانی که مدت طولانی تحت درمان بوده اند و برای یک پزشک خانواده ، Aliu در آینده می تواند از آنها مراقبت کند.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. فقط در QKUK مراقبت شدید بیمار به ملاقات فریزاج می رود ، به محض اینکه کودک بتواند سگ را به دکتر برساند و وی از کودک مراقبت کند ، وی را ملاقات می کند. ما می توانیم آن را انجام دهیم و می توانیم آن را انجام دهیم. ”گفت Ferizajt./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *