دسته‌بندی نشده

Albulena Haxhiu e Xhafer Tahiri در فیس بوک موجود است

[ad_1]

وزیر دادگستری ، آلبولنا هاخیو و Kryetari i Vushtrria ، ژافر تحیری ، توسط فیس بوک ، رسانه های اجتماعی تشویق شده اند ، و من به طور کلی توانسته ام شرکت او را در شرکت “Vicianium” پیدا کنم.

هاخیو وانمود می کرد که یک شرکت است و MD با احترام به تصمیم و وزارتخانه مجبور شد “shte nënshkruar kundërligjshëm” را به عنوان یک دوک کاملا مجازات کننده کنار بگذارد.

مطابق با آن ، Tahiri “refuzuar that is ndërmarrë actionime in protectionjen and prones public”.

“پلیس در تلاش نیست شما را ترغیب کند.” طاهری NUK کا lejuar inspektoriatin TE shkojë NE vendin الکترونیکی ngjarjes من arsyetimin جنوب شرقی ‘NE I Kemi در dhënë leje kompanisë “، دوک injoruar kështu Vendimin الکترونیکی Ministrisë sëreëëtëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëë EEEEEE EEEEEE EEEEE EEEEE EEEEE EEEEE èéêë EEEEEE èéêë èéêë èéêë Ë REJ کنت vendimi tjetër TE Komunës”، در صفحه فیس بوک فیس بوک ، گزارش وزیر هاخیو توسط Tahirit منتشر شده است و اگر این گزارش در MD در محل باشد.

“لطفا ، مشتری می تواند به متل Vtechum Komunës در Vushtrri ، که دارای مجوز در این منطقه است ، برگردد. بنابراین برگردانده شده توسط انجمن ارتباط با Vushtrria که باید Stacionin e Busve را انجام دهیم »، Tahiri را چاپ کرده است.

Ai i ka درخواست Haxhiut به mos i ushtrojë “presion عمومی و از طریق تلفنit، برای انتخاب problemmet juridike وزارت بهداشت که دامپزشکی و شما ایجاد، problemmet شما انتخاب دامپزشکی!”.

این اظهارات ، وزارت دفاع و حقوقی است که دارای shpifje است.

“به راحتی متوجه شدیم که Xhafer Tahirit در تلاش است تا بفهمد در جامعه چه می گذرد ، که برای همه ما یک مشکل بود.” یکی از مهمترین موارد در جهان این است که ما در آینده داداتا قادر به رشد خواهیم بود. من یکی از مخاطبان بودم که مخاطب و علاقه خصوصی را پیدا کردم! ”، Thuhet tutje n reagimin e saj./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *