دسته‌بندی نشده

2020 برای اولین بار در صربستان ، گفتگو برای مشاوره و اطلاعات

[ad_1]

گفتگو بین کوزوو و صربستان در مورد ساخت و ساز و دسوار تا سال 2020 زنده خواهد بود. مگیتسچه همچنین اعلام کرده است که به نظر می رسد یک مسابقه نهایی و مبهم است ، او در محاسبات تا صفر صعود می کند ، سگ آس در نوشکرای جدیدترین شهر.

اگر سیاست های جزئی برای کوزوو و زیبایی طرح تاریخ تاریخی اجرا نشود ، به پاسخ های متقابل پاسخ می دهد و LDK به گفتگوی مارس 2020 می پیوندد.

از جامعه مدنی نیز به دیالوگ و دیدن آن برای صلح ، پس از انتخاب مجدد جدید تر است که در ابتدای سال 2021 حفظ می شود.

در سمت چپ ، ما به دنبال گفتگو با Qeveria Hoti هستم و تنها در كشور خوب نیستیم.

Fitore Pacolli thòër برای KosovaPress در حال گفتگو و برخورد با کوزوو در صربستان است و در صربستان واقع شده است. Ajo shhvatt pessimiste همچنین برای Impleimin ee ტექნიკურიjes s Uashingtonit.

“می توان گفت وگو کرد ، سر و صدا و راهپیمایی ها به صورت فازی در معرض دید قرار گرفته و ایجاد می شوند. اکنون اجرای این قانون در صربستان ضروری است ، اما قبل از اجرای کوزوو. Ky dialog e ka fundosur Kosovën حتی بیشتر در صورت نیاز است بنابراین باید سریعتر جت شود زیرا لازم نیست که یک کلاس دیگر سیاسی باشد ، یک قبر با قانون است که در آن قرار داده شده است.[…]من نمی خواهم به واشنگتن بروم ، اما نمی خواهم به واشنگتن بروم ، من نمی خواهم رئیس جمهور ایالات متحده شوم. “

انتقاد من از گفتگو بر اساس دموکراسی اشکانی کوزوو است که یک بحران است و بلرتا دلیو گفت که این یک داستان تاریخی طنزآمیز برای فینال جام جهانی 2020 است.

“Si PDK در فینال تاریخی برای مارس 2020 در حال رایزنی با یک راه حل شیمیایی است. فینال در سال 2020 تکمیل می شود. این کار توسط اعلامیه انجام می شود ، که روی استوانه ای انجام می شود که به سطح همه ها برسد. بنابراین po e themi همچنین اکنون که دوست داریم که در این روش استفاده کنیم ، باید 2021 tt طول زندگی در ژاپن باشد ، علاوه بر این در طول دیسکوسیمات گفتگو و مقررات انجام می شود ، مطمئن باشید که فینال برای کت دیا خواهد بود و nyokhen ndershell است ، که در نهایت در OKB قرار می گیرد “، می شود.

برای حزب دموکراتیک خلق کوزوو ، حزب همچنان تحت فشار است ، این روند و گفتگو در آینده انجام می شود و سگ ها نمی توانند فینال را تمام کنند.

شورای وزیران LDK ، شورای نمایندگان و قوه مقننه مجلس ، Faton Bislimi و ایالات متحده و ایالات متحده مورخانی دارند.

“در روند گفتگو و گفتگو ، ما یک پایه قوی داریم. Marr توافق نامه و Uashingtonit تاریخچه لازم است ، آنها را در هیچ لحظه اجرا نمی کنند. هیئت فدراسیون جمهوری فدرال کوزوو و جمهوری صربستان توسط هیأت وزارت امور خارجه منصوب شده است. با این حال ، پر کردن مقدار پول برای عادی سازی اقتصاد دشوار است. ”، Thotë ai.

معاون من توسط Punë të Jashtme ، Time Kadrijaj ، توسط AAK ، مأمور من است که من را در Uashingtonit انجام می دهد کوزوو.

“انتظار می رود که بر واشنگتن به عنوان اقتصادی که باید در کوزوو اجرا شود ، تمرکز کنید. بنابراین ، ما نیازی به بازگشت به باشکیمین اروپایی نداریم. “

سطح شوک شهروندان وتمن را پیدا کنید ، که برای سال 2020 مثبت است و جعبه گفتگوی دیدن و ریشه دار کردن در تووولین و دیسکی سیم است.

Arbër Fetahu از Grupi برای Studime Juridike and Politics در گفتگوهای شراب سازی و بحث و گفتگو و همچنین در نتایج پیش نمایش ظاهر می شود.

“به س questionال پاسخ دهید تا از بحث خارج نشوید و در جعبه محاوره شروع به انجام آن نکنید. در بسیاری از موضوعات ، شما را برای بسیاری از زمینه ها حذف می کنید ، همچنین تم ها را با توجه به ویژگی های اصلی که بیشتر می کنید. این مورد بسیار بیشتر است و من در diskusimeve ، در نتیجه یک نتیجه از prekshëm. Marr تصویب و Uashingtonit نیز شما و پروكلاموا مانند آن هستید ، اما در صورت تمایل آن را به عنوان حداقل قدرت مقایسه می كنید ، با من مقایسه می كنید و به عنوان مثال در مورد Kosova. po rikonfirmohet se fundi i dialogut is i paqartë، e ardhmja e tij is e paqartë “، می گوید او.

دیالوگ کوسوو – صربستان ، پائوذ پائوز 2 شب ، رینسی در کرج کجتی سال ، پس از جابجایی ماساو با پاسخ متقابل من کمتر از 100 p ndajrqind نسبت به mallrave serbe. رئیس آکادمی علوم صربستان بروکسل ، بروکسل و واشنگتن و رئیس اجلاس پاریس در این کنفرانس شرکت کردند. فقط 6 بار در سطح متخصصان پیشرفت می کنید.

اولین بار که از واشنگتن پیاده روی می کند ، در حالی که سیاست اقتصادی برای نیازهای مونگوان به عنوان یک سیاست سیاسی ساخته می شود ، استوانه می کند نه در پاسخ. این تنها راه برای رفتن به Hoti e Vuçiq است که در مورد تاسیس Asociacionit برای komunave serbe در کوزوو وجود ندارد. /Insiders.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *