دسته‌بندی نشده

گردشگری تنها مکان اقامت نیست

[ad_1]

بیماری همه گیر COVID-19 ، که برای کاهش همه گیری ، راهپیمایی وندا را به دست می آورد ، به هواپیمایی می رسد که تا سال 2020 در بخش گردشگری کوزوو توسعه می یابد.

Kryetari و اتحادیه جهانگردی در کوزوو ، Baki Hoti و سپس همه گیری در Vitin 2020 ، که مانع فعالیت های بخش گردشگری و استان کوزوو و Metohija و همچنین وضعیت اقتصادی در اقتصاد می شود. در کوزوو

“همه گیری یک فاجعه طبیعی است ، توسعه فعلی جهانگردی فقط به گردشگری محدود نمی شود ، پشتیبانی از آنها امکان پذیر است ، به مدت 90 سال کوزوو جدید از این گروه بازدید می کند.” نهادها قدرت پشتیبانی بخش ، مانند بحث ، بحث ، بحث یا اتحادیه اتحادیه را ندارند و اکنون که حزب کمونیست با کمونیست کمونیست یا کمونیست ارتباط برقرار نمی کند. برای فروش ”، در Hoti برای KP.

علاوه بر بخش تجارت و گردشگری ، ما به بخش گردشگری علاقه ای نداریم ، اما نمی توانیم به طور مشخص به تجارت شرکت تبدیل شویم.

اگر بخواهید از دولت و کوزوو بخواهید بیشتر بخوانید برای این که بخواهید این بخش را پیدا کنید ، بهتر است در این بخش اتفاق بیفتد.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. به طور خاص ، جامعه تجارت ، تجارت و غذا ، حمل و نقل ، راهنماها و پیشکسوتان قادر به برقراری ارتباط با جامعه تجاری خواهند بود. صنعت گردشگری مورد توجه م institutionsسسات و م institutionsسسات است ، بنابراین می توان صندوقی برای گردشگری و گردشگری و گردشگری یافت. لحظه ای زمان برای نهادینه بودن گردشگری برای گردشگری به دلیل وجود اتفاق افتادن در وضعیت شما … qe për keqË për për për keq keq keq keq keq keq keq 60 60 për për 6070 dh 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 60 اکنون باید این کار را انجام دهیم. “

فیسنیک دراگوشا ، مدیر آژانس های گردشگری ، گفت که کوزوو باید توسط وزیر گردشگری منصوب شود ، اما در واقع ، این مسئله برای برخی از بخش ها مشکل ساز خواهد شد.

او می گوید که در طول پاندمیس هسته ای کار نکرده است ، می توان گفت که در بیشتر ظرفیت ها برای برنامه ریزی برای توسعه در سال گذشته است.

“گردشگری بخش بسیار مهمی از بخش اقتصادی است و آمارها بر اساس وضعیت بخش و وزارت امور خارجه است و این وزارت سطح و سطح آموزش را سازمان می دهد.” Rënia بسیار بیشتر است. 70 برای ظرفیت برنامه ریزی برای اجرای شرکت و کمک مالی به شرکت ، شرکت باید از مشتری شروع کند ، شرکت باید ذخیره را باز کند و شرکت ذخیره ذخیره دارد. tënë Dragusha.

در مورد دولت کوزوو و متوهیا ، ضمانت بانک به منظور پرداخت یارانه به بخش لیست ارسال می شود.

“برنامه ریزی برای ثبات برای دولت دشوار است و توجه به برنامه مالی منابع مالی و مالی بخش مالی برای دولت بسیار دشوار است …………………………………………………. اطمینان حاصل کنید که بخشها و جهانگردی مدعی این واقعیت هستند که بودجه برای یارانه است و شهروندان ، 4 از 5 میلیون یورو ، بهترین بخش را برای ایجاد پروژه پر از مکانهای هتل و جهانگردی می کنند. در ژانویه ، در سال 2021 ساخته می شود ، دوک و Rrojt Miera Vende Puna ، دوک روایتور خواهد بود و یک اپرا خواهد داشت و توسط جیتا مجوز خواهد گرفت.

اتحادیه ، اتحادیه جهانگردی در کوزوو ، که همه گیر در جهان است ، یک جامعه گردشگری است ، که منبع اجرای سه ساله وزارت گردشگری است.

این محبوب ترین فعالیت ها در اتحادیه جهانگردی و جهانگردی است که مهمترین فعالیت اتحادیه جمهوری مقدونیه است ……………………………………………………………………………………………………/Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.