دسته‌بندی نشده

کوره سوزاندن جسد در جسد سوزاندن در هند واقع شده است.

[ad_1]

وی تا قرن نوزدهم که در آن پرورش یافته است ، برای ساختار سنگ چخماق در ایندینو ، پلیس ، پلیس ، Transmeton Insiders تلاش خواهد کرد.

Kulmi در ونزوئلا ، در Ghaziabad t کشور Uttar Pradesh ، u rrëzua kur rtth 40 انسان به طور گسترده ای در حال ساخت است که از شیو خارج می شود ، در حالی که تحت پوشش قرار دارد ، Komisitara Alitara Al Alitaoni i divizh.

طبق گزارش ، بسیاری از قربانیان به شما معرفی می شوند که محلی را بشناسند ، ریته و آخرین تلیس به سر می برد. در آینده ، ما می توانیم بفهمیم که این برنامه برای چیست ، و مقامات برای تصادف برنامه ریزی می کنند.

“شما آماده شدن و برخورد با سگ را ضربه نمی زنید – نه برای خلاص شدن از آن ، نه برای خلاص شدن از بند از پایان آن.

به طور موقت ، شفیع پلیس و منطقه ای ایرج راجا و آجنسیس با اخبار dpa: رفتن به کلاغ ها یا رفتن به بیمارستان امکان پذیر نیست. “

نیازی به مراجعه به بیمارستان نیست. Numri i tde deathurve mund t افزایش ، در حالی که چند بار از plagosurit pësuan plaga به اهمیت ، shtoi Raja.

Punjetorët e shpëtimit po kalonin در سراسر محوطه برای استفاده در صورت اگر شما می توانید بیشتر قربانی ، پلیس. این مرجع بومی سازی شده است گویی که با همان اتفاق تصادف پر شده است.

آتا premtuan اقدام به رپرتو اگر شما کشف شد که مقامات شده اند bute. وزیر امور خارجه هند ، نارندرا مودی و رئیس جمهور رام نات کوویند کسانی هستند که در نتیجه حق آژانس برای جبران ضرر و زیان مالی. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *