دسته‌بندی نشده

پ.ک.د سفر کورتی و عثمانی به میتروویکا را رژه می خواند

[ad_1]

به نقل از Insajderi ، حزب دموکرات کوزوو بازدیدی را که نامزد جنبش Vetevendosje برای نخست وزیری آلبین کورتی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری از این لیست ویوزا عثمانی روز شنبه به شمال کشور انجام داد ، توصیف کرد.

دو رهبر این لیست بعد از ظهر شنبه با توهین شهروندان صرب در شمال روبرو شدند.

مارگیم لوشتاکو ، نماینده پیشین حزب ، گفت که امروز رفتن به شمال برای کورتی آسان است ، گفت که این کار توسط هاشم تاچی ، رهبر پیشین حزب دموکراتیک PDK امکان پذیر شده است.

“امروز رفتن به شمال آسان است ، زیرا هاشم تاچی ساختارهای موازی را لغو کرده ، قوه قضاییه را یکپارچه کرده و نظم و قانون را حاکم کرده است ، همانطور که در همه جای کوزوو اتفاق می افتد. رژه آلبین دفیلو ، کوزوو مردانی داشت که برای روز کار می کردند! لوشتاکو در فیس بوک نوشت.

سخنگوی حزب دمکراتیک کردستان ، اونی بیتیچی ، بازدید کورتی و عثمانی را از یک سفر توریستی نامید. او حتی کورتی را “ترسو” خطاب کرد.

“امروز در شمال کوزوو ، آلبین کورتی با سیاست واقعی دیدار کرد. ما نیازی به سیاستمدار نداریم که با آلبانیایی ها گرگ و گوسفند با صربستان وانمود کند. تعداد انگشت شماری از جوانان کافی بودند تا کورتی و وسن را از سفر توریستی خود به شمال دور کنند. به همه یادآوری کنید که وقتی قلب و شهامت ندارید ، آیات و کلام عالی کار نمی کند. ترسو ”، بیتیچی نوشت.

به دنبال توهین به کورتی و عثمانی ، لویزیا وته وندوز در پاسخ گفت که این تجمع در دستور کار است و “این دو رهبر مورد استقبال شهروندان قرار گرفتند ، اما نه ساختارهای موجود در لیست صربستان”./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *