دسته‌بندی نشده

پریشتینا شروع به یارانه دادن به افراد آلوده به COVID-19 می کند

[ad_1]

شهرداری پریستینا در این هفته 50 یورو یارانه به افراد زیر 65 سال و 100 یورو به مستمری بگیران توزیع می کند.

موحدین نوشی ، معاون شهردار پریستینا به خبره های داخلی گزتا گفت ، وی گفت که در هفته اول ماه فوریه بودجه در مجموع به 7،930 نفر که متقاضی دریافت این مبلغ بوده اند توزیع می شود.

علاوه بر این ، نوشی گزارش می دهد که 95٪ از شهروندان آلوده به COVID-19 درخواست یارانه کرده اند ، بسیاری از آنها بالای 65 سال هستند.

نوشی گفت: “تاکنون ، پرداخت ها را در دسامبر 2020 آغاز کرده ایم و در مجموع به 437 شهروند در مجموع 19،350 یورو پرداخت شده است.”

“پرداختها ادامه می یابد ، در طول سال و همچنین برنامه ها ادامه خواهد یافت و ما قبلاً در لیست خزانه داری هفت هزار و 930 شهروند قرار گرفته ایم که به عنوان مبلغی که در این هفته اجرا می شود ، بالغ بر 447 هزار و 750 یورو است. “

“در شهرداری پریشتینا ، حدود 93 تا 95٪ از شهروندان آلوده تقاضای یارانه کرده اند. وی گفت: “اگر آن را بر روی ساختار 50 یورو و 100 یورو تقسیم كنید ، به نظر من 17 هزار و 145 شهروند در گروه سنی زیر 65 سال و دو هزار و 426 نفر در گروه سنی بالای 65 سال هستند.”

علاوه بر این ، نوشی می گوید که “لیست” به معنی اختصاص بودجه به تعداد آزمایشات انجام شده نیست ، بلکه به تعداد عفونت ها است ، به طوری که فرد می تواند بسته به سن خود فقط مقدار 50 یا 100 یورو دریافت کند.

برخلاف شهرداری پریشتینا ، میتروویکا هنوز شروع به پرداخت این وعده ها به شهروندان نکرده است.

عضو مجمع این شهرداری از صفوف حزب دموکرات کوزوو ، دونجت بیسلیمی ، اعلام کرد که تاکنون بیش از دو هزار نفر در این شهرداری به COVID-19 آلوده شده اند ، اما تعداد نامزدها برای این وجوه. موظف به انجام است.

“تصمیمی که در مجمع شهرداری اتخاذ شده اجباری است و به همین ترتیب شهرداری را ملزم می کند که به آن عمل کند. تا به امروز ، بیش از 2000 بیمار به COVID آلوده شده اند. بیسلیمی به اتاق خبر گفت: “پرداخت ها هنوز آغاز نشده است.”

ثابت می کند که این پرداختها در تمام شهرداریهایی که آمادگی خود را برای کمک به شهروندان آلوده به این ویروس اعلام کرده اند توزیع نمی شود ، این موضوع در اسکندراج ثابت می شود.

دفتر اطلاع رسانی این شهرداری در پاسخ به Insajderi می گوید که تاکنون بودجه ای برای اجرای این پرداخت ها وجود نداشته است ، اما اکنون پس از شروع جریان نقدی از بودجه سال 2021 ، آنها شروع می شوند.

شهرداری گفت: “از ابتدای اجرای تصمیم برای یارانه دادن افراد تحت تأثیر Covid-19 ، به مبلغ 50 یورو ، تاکنون بیش از 100 نفر علاقه مند شده اند که اسناد لازم را ارائه داده اند.”

برخلاف میتروویکا و اسکندراج ، شهرداری دیگری که قول تأمین بودجه را داده بود ، کامنیکا می گوید که هر برنامه برای پرداخت به خزانه دولت در دسامبر سال گذشته ارسال شده است.

شهرداری گفت: “در مهلت درخواست ، نزدیک به 400 نفر آلوده به نظر می رسیدند ، اما برخی فاقد اسناد و مدارک بودند و برخی از آنها معیارهای درخواست را نداشتند.”

“بله ، 355 فرد آلوده و بستگان مردگان توسط COVID-19 برای پرداخت ارسال شده اند و پرداخت برای بیشتر آنها قبلاً انجام شده است. ما به عنوان شهرداری همه آنها را برای پرداخت پردازش کرده ایم. ” /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *