دسته‌بندی نشده

وزیر انگلیس هشدار می دهد واکسن ها علیه نوع ویروس آفریقای جنوبی کار نمی کنند

[ad_1]

به گزارش اینسایدر ، یک وزیر انگلیس ابراز نگرانی کرد که ممکن است واکسن های COVID-19 در برابر نوع جدید و بسیار قابل انتقال ویروس کرونا در آفریقای جنوبی به درستی کار نکند.

وزیر حمل و نقل گرانت شپس به رادیو LBC انگلیس گفت: “نسخه آفریقای جنوبی برای متخصصان نگران کننده است ، زیرا ممکن است اتفاق بیفتد که واکسن به یک شکل واکنش نشان ندهد یا به همان شیوه عمل نکند.” الجزیره گفت: “این نسخه از آفریقای جنوبی – این نگرانی بزرگی برای دانشمندان است.”

اظهارات وی در حالی بود که تولیدکنندگان برجسته واکسن در جهان برای دیدن اینکه آیا عکس های آنها در برابر جهش های جدید در ویروس کرونا ویروس جدید یافت شده در آفریقای جنوبی و انگلیس کار می کند ، هجوم آوردند. دانشمندان انگلیسی گفته اند که نوع موجود در انگلیس که در برخی از مناطق انگلیس شیوع یافته است ، هنوز به واکسن حساس است. این گزینه در ایالات متحده و سایر کشورها نیز یافت می شود. این نوع که برای اولین بار در آفریقای جنوبی کشف شد ، دارای جهش اضافی به نام E484K است که از مزیت دانشمندان برخوردار است.

طبق یک مطالعه آزمایشگاهی که توسط تولید کننده داروی آمریکایی Pfizer انجام شده است ، به نظر می رسد واکسن وی COVID-19 که با همکاری شرکت آلمانی BioNTech ایجاد شده است ، علیه جهش بزرگی در هر دو نوع عمل می کند. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *