دسته‌بندی نشده

وزارت امور داخله از وضعیت جاده ها پس از بارش برف و یخبندان گزارش می دهد

[ad_1]

به گزارش Insajderi ، وزارت زیرساخت وضعیت جاده ها را پس از بارش برف و یخبندان اخیر اعلام کرد.

در اطلاعیه مطبوعاتی وزارتخانه آمده است که نمک به دلیل سرمازدگی در برخی خیابان ها مداخله کرده است.

بر اساس گزارش MI ، همه جاده ها قابل عبور هستند.

طبق بزرگراه R6 Doganaj-Hani i Elezit ، به دلیل بارش برف و دمای زیر صفر (-10) ، تمیز کردن نمک و برف به عنوان پیشگیری از جلوگیری از یخ زدگی در لایه های در گردش دخیل است.

“در حالی که مداخلات مربوط به نمک در هر دو جهت وجود داشت: Suhareka Morina و Suhareka – Giurgiu. همچنین در گیلان 2 همه جاده ها در وضعیت خوبی قرار دارند ، نمک مخلوط شده است. در منطقه Peja 1 دما بسیار کم است و سرماخوردگی وجود دارد ، نمک در همه جاده ها توزیع می شود. لازم به ذکر است که در جاده Kuqishtë-Bogë به دلیل پارک شدن وسایل نقلیه در لاین ، در پاک سازی برف و توزیع نمک مشکل وجود دارد. در این بیانیه آمده است: “همه جاده ها قابل عبور هستند.”

به دلیل بارش برف ، دمای زیر صفر (-10) با نمک و شن و هنگام پاکسازی برف ، عصر و نیمه شب و صبح در کلیه جاده های منطقه پریشتینا 1 به عنوان پیشگیری جلوگیری می کند تا از ایجاد سرما در لایه های در گردش جلوگیری کند.

“Djakova 2، Pristina 2، Peya 2، درس 1 ، هیچ مداخله ای انجام نمی شود زیرا وضعیت جاده ها خوب است. Gjakova 1 ، در این منطقه مداخلات در محورهای جاده ای انجام شد ، جایی که در جاده آب وجود داشت ، نمک و شن نیز ریخته می شد. همه جاده ها قابل عبور و مرور و بدون سرمازدگی هستند. پریزرن 2 ، به دلیل دمای پایین ، در توزیع نمک در همه جاده ها دخالت کرد: پریزرن – مورینا ، پریزرن – پریوال ، جور – دراگاش – رستلیتسا ، دراگاش – برود ، در حالی که برف در جاده ها پاک شد ، پریزن – Prevale ، Dragash – Brod و Dragash – Restelitsa. جاده ها برای تردد باز هستند. ” /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *