دسته‌بندی نشده

هیولاها: معترضین در شمال مقدونیه مورد سال قرار گرفته اند

[ad_1]

ائتلاف مخالف دو حزب آلبانیایی در شمال مقدونیه ، اتحاد برای آلبانیایی ها و آلترناتیو ، گفت كه برخی از فعالان درگیر در اعتراض به پرونده هیولا مورد بازجویی قرار گرفته اند.

طبق اطلاعاتی که از فعالان و شهروندان خود دریافت کرده ایم ، می فهمیم که برخی از پسران جوان ، عمدتاً از اسکوپیه و مناطق اطراف آن ، به دلیل شرکت در اعتراض هفته گذشته هیولا دستگیر شده اند.

اتحاد ائتلاف برای آلبانیایی ها و آلترناتیوها از این واقعیت که افراد خردسال در میان بازداشت شدگان و بازجویی ها هستند ، ابراز نگرانی و خشم عمیق می کند.

به همین دلیل است که ما از وزیر پلیس اولیور اسپاسوفسکی می پرسیم که چگونه ممکن است از کودکان برای س questionsالات اطلاعاتی س questionال شود؟ حزب در بیانیه ای که امشب منتشر شد گفت: “در چه شرایطی زندگی می كنیم؟ در یك كشور عادی ، دولت متعهد چنین اقداماتی می شود و استعفا حداقل كاری است كه یك وزیر پلیس باید انجام دهد.”

اتحاد و جایگزین ائتلاف اعلام کرده است که همه اقدامات لازم را از طریق معاونان خود انجام خواهد داد ، این موارد را نقض جدی حقوق شهروندی ، که توسط قانون اساسی نیز تضمین شده است ، به سازمان امنیت و همکاری اروپا ، سفیر اتحادیه اروپا ، سفارت ایالات متحده و کمیته هلسینکی اطلاع دهد.

“به همین مناسبت ، ما از نخست وزیر زاوو ، وزیر اسپاسوفسکی و معاون او ناظم بوش می خواهیم که این سیاست و منطق دیکتاتوری را کنار بگذارند ، تا شهروندان را برای بیان عقاید آزادانه ترک کنند ، زیرا این امر توسط قانون و قانون اساسی کشور تضمین شده است” گفت: در واکنش. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *