دسته‌بندی نشده

هوتی: فردا ما یک صندوق اضطراری برای وضعیت ایجاد شده در اثر سیل ایجاد خواهیم کرد

[ad_1]

انساجدری گزارش داد ، نخست وزیر فعلی اودالله هوتی اعلام کرد که یک صندوق اضطراری برای مدیریت وضعیت ایجاد شده در اثر سیل و سیل باران و برف فردا در جلسه بعدی کابینه ایجاد خواهد کرد.

هوتی در یک نشست مجازی با شهرداران کوزوو از آنها خواست که تمام خسارتهای وارد شده از سیل را شناسایی کرده و برای کمک به دولت و وزارتخانه های فعلی تقاضا کنند.

“من با برخی از شما صحبت کرده ام و در بعضی جاها آنجا بوده ام تا از نزدیک وضعیت را ببینم. وی گفت: “من به شما به خاطر تعهدی که در هر شهرداری متعهد شده اید به شما تبریک می گویم ، ما خوش شانس بودیم که در نتیجه این سیل خسارات جانی ندیدیم.”

“من دیدم که خسارت قابل توجهی به خانه های مسکونی و زمین های کشاورزی وارد شده است. من بیشتر نگران شهروندان بی خانمان هستم. لطفاً مشکلاتی را که دارید شناسایی کرده و با وزارت دفاع ارتباط برقرار کنید ، به KSF کمک کنید تا در موارد دیگر به ساخت پل بپردازد.

هوتی تأکید کرد که کمیسیون های شهرداری باید در اسرع وقت برای ارزیابی خسارت سیل تشکیل شوند.

“کمیسیون های ارزیابی خسارت شهرداری باید در اسرع وقت تشکیل شوند. “این کمیسیون ها در هر شهرداری باید خانواده هایی را که در بدترین شرایط هستند و نیاز به کمک دارند شناسایی کند.”

“فردا در جلسه بعدی دولت فعلی در مورد تشکیل صندوق اضطراری بحث خواهیم کرد و سه وزیر را منصوب خواهیم کرد که از هفته آینده آماده کمک به همه شهروندان بی بضاعت خواهند بود تا از شما بپرسند ابتدا چقدر نگاه کنید و مدارک مربوط به خسارت را بگیرید. از سیل و تحویل آنها به صندوق اضطراری.

وی همچنین گفت که کل کمک هزینه شهرداری ها توسط صندوق 7.6 میلیون یورویی بازپرداخت می شود.

“ما به بودجه سال 2021 رأی داده ایم ، وزارت دارایی تصمیم گرفته است كه صندوق قانون بهبود اقتصادی را اختصاص دهد. از این بودجه 7.6 میلیون یورو برای صندوق جبران خسارت عمومی به شهرداری ها اختصاص داده شده است. بخش دیگر به حوزه آموزش اختصاص داده شود “.

هوتی گفت: “همچنین ، به عنوان بخشی از سرمایه ، وقتی بودجه مصوب را دریافت کردیم ، می توانید با وزیران در مورد پروژه های باقی مانده تفاهم نامه امضا کنید.” /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *