دسته‌بندی نشده

هوتی در پریشتینا: LDK موظف است نظم و جهت گیری غربی را حفظ کند

[ad_1]

به گزارش Insajderi ، آدولا هوتی نخست وزیر فعلی جمهوری کوزوو امروز با ساختارهای شاخه چهارم اتحادیه دموکراتیک کوزوو در پریشتینا دیدار کرد.

آدولا هوتی ، نخست وزیر منتخب LDK از رهبری ، اعضا و هواداران این شاخه برای تعهد و بسیج خود برای پیروزی LDK تشکر کرد.

“اتحادیه دموکراتیک کوزوو دیدگاه واضح خود را دارد و این جهت گیری به سمت غرب است. نخست وزیر هوتی گفت: “دولت کوزوو موفق شده است با ترویج فرهنگ سیاسی بالایی که منجر به پیشرفت در غرب می شود ، این مسیر غرب گرایانه را حفظ کند.”

وی افزود سالهاست كه كشور ما با زبانی روبرو شده است كه می خواهد این جامعه را از جهت گیری غرب گرایانه متزلزل كند ، به همین دلیل اتحادیه دموكرات كوزوو این وظیفه را دارد كه برای حفظ نظم و جهت گیری غربی در این جامعه به شدت سازمان یافته باشد.

در این جلسه نخست وزیر هوتی با اعلام اینکه همه گیری و مشکلات اقتصادی کشور چالش های بسیار بزرگی است ، حاضران را در جریان کار دولت قرار داد و حاضران را مدیریت کرد.

از جمله ، نخست وزیر هوتی تأكید كرد كه تصمیم در راستای همخوانی ارتش كوزوو با ارتش ایالات متحده در مأموریت های صلح صلح در خارج از كشور و همچنین توافق نامه واشنگتن ، تلفیق مملكت كوزوو را مهر و موم كرده است.

در پایان جلسه ، نخست وزیر هوتی خواستار بسیج ساختارها و عضویت برای رأی دادن به نمایندگان مجلس از شاخه چهارم شد ، که به طور قابل توجهی لیست LDK را غنی می کند./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *