دسته‌بندی نشده

هجوج: عثمانی و کورتی توسط 15 کودک در شمال متوقف شدند


به نقل از Insajderi ، رئیس حزب دموکرات کوزوو ، در همان زمان نامزد نخست وزیری ، Enver Hoxhaj ، امروز در کلینا اقامت داشت و در آنجا با پیشکسوتان دیدار کرد.

هاجج گفت که PDK برای بازسازی کوزوو برای تبدیل شدن به کشوری قدرتمند در حال ورود به این انتخابات است ، اگرچه این وضعیت اضطراری بدون حضور هاشم تاچی و کادری وسلی است که رفتار ناعادلانه ای در لاهه دارند.

“من به شما می گویم اجازه ندهید که ضربه بخورد ، PDK را برای یک مشت آرا تقسیم کنید ، بلکه تا حد ممکن متحد باشید ، زیرا هیچ نهاد سیاسی مانند PDK وجود ندارد که این هفت حوزه را بیشتر متحد کند. ما با برنامه های مشخصی وارد این انتخابات می شویم. ما یک برنامه ریکاوری داریم. کوزوو در سال 2020 بیشتر شبیه یک کشور تحت الحمایه دوران UNMIK است. آیا مدارس ما با این سیستم آموزشی شکست می خورند؟ وی گفت: “ما برای یک کشور قدرتمند وارد این انتخابات می شویم.”

هاجاج از سفر ویوسا عثمانی سرپرست موقت و آلبین کورتی نخست وزیر سابق به شمال انتقاد کرد و گفت که آنها دیروز برای گرفتن انگشت شماری رأی به شمال هجوم بردند ، اما ستون آنها توسط یک جوان 15 ساله صرب متوقف شد. اشاره كرد كه هنگامي كه پ.ك.ك در قدرت بود و هاشم تاچي رئيس جمهور بود ، آنها آزادانه به شمال رفتند.

“تصور كنید كه رئیس جمهور موقت ، كه 1 ساعت بعد از عزیمت هاشم تاچی عجله كرد ، دیروز به همراه نخست وزیر مشهور برای مشتی آرا به شمال شتافت. پانزده کودک صربستانی بیرون آمدند و ستون UD رئیس جمهور را متوقف کردند و نخست وزیر سابق را متوقف کردند. من به شما می گویم ، در سال 2011 ما امتیازات را شلیک کردیم. در سال 2017 ، قطاری را که Vuiqiiq می خواست از آن برای کمپین استفاده کند ، متوقف کردیم. وقتی قطار را متوقف کردیم ، KIA این مرد را در قطار داشت. در سال 2018 ، ما به جوریچ گفتیم که اگر می خواهد وارد کوزوو شود ، نیاز به اجازه دارد. او اجازه نگرفت ، ما او را دستگیر کردیم و در پریشتینا حمله کردیم. وی گفت: “در سال 2019 ، رئیس جمهور ما به اوژمان می رود.”

وی به سربازان قدیمی کلینا قول داد که با روی کار آمدن وی ، 2 درصد از تولید ناخالص تحولات KSF را در سال 2025 کامل کند. وی افزود که اولین تصمیم وی افزایش حقوق بازنشستگی از 170 به 300 یورو است.

سوکول باشوت ، رئیس شعبه PDK در کلینا ، تأکید کرد که آزادی یک چالش و فداکاری دارد که کوزوو امروز و دو دهه بعد مجبور به پرداخت آن است.

“جامعه کوزوو بدون رهبران خود وارد این انتخابات شد. بدون هاشم تاچی ، کادری وسلین ، رجب سلیمی ، کال و یاکوپ کراسنیقی ، نسیم هارادیناج. این یک پیدایش است ، یک چشمه ، که توسط کسانی که این آزادی را دوست نداشتند آبیاری می کنند. چه کسی فکر خواهد کرد که وقتی اسلحه خود را به دست گرفتید ، ما مجبور شدیم هزینه این آزادی را بپردازیم. وی تأكید كرد: “این وحدت ، این وحدت پیرامون ارزشها منطقی است.”/Insajderi.comLeave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *