دسته‌بندی نشده

هازیری: 2020 به دنبال vit و همه گیر بودن و همبستگی است

[ad_1]

Kryetari i Komunës ot Gjilanit، Lutfi Haziri، ka do ditur se nata e Vitit to Ri have a one of the besse for a other home is need to and all the other world have do four brugs، houseij.

هازیری پس از ارسال پست در فیس بوک گفت که در سال 2020 یک بیماری همه گیر وجود دارد ، به عنوان مثال و همبستگی.

“این واقعاً Vitit t Ri Ri است یک banesë 96 metra katror برای مشکلات خانوادگی من برای ممنوعیت در گیلان و اهدا کنندگان ، و تمام تجار و موفقیت ها ، به طور ناشناس دوست داشتند. بر اساس این گزارش ، روز دوشنبه ، 4200 فرانک است که می تواند از طریق مشترکات استفاده شود ، بنابراین اگر بخواهید ناشناس باقی بمانید ، همانطور که می خواهید. در سال 2020 ، شما به دلیل وضعیت سخت خود ، ویراست و همه گیری ، ویرایش و همبستگی بیشتری برای محله در گیلانیت می خواهید.

“مهم است که اهدا کننده ، رهبر اهدا کنندگان ، که 7 ماه مراقبت ، 3 ماه بهداشت ، دوک و مادر یک زن را در یک مکان جدید انجام داده است ، مطمئنا ببیند چه کسی بهترین کارها را برای من انجام می دهد.” افرادی که به مدرسه آمدند ، کسانی که به اهدا کننده پول کمک کردند و در مدت 4 روز به مدرسه آمدند ، گفتند که شهرداری 58 مشکل خانوادگی برای ممنوعیت دارد. در این صورت ، در صورت همبستگی ، یک همبستگی بین دو کشور وجود خواهد داشت ، و این اولین بار است که بازرگانان می توانند از مردم گیلانیت ، کوزوو و ایالات متحده حمایت کنند. هم زمان و فقط من besim و solidaritet mundemi. Faleminderit! ”، Ka نوشته Haziri./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *