دسته‌بندی نشده

میلان خیرخواه میسافیر است

[ad_1]

Vit i ri، Milan i old. کوفیزین ها و مدیرانی که از استفانو پیولی ادامه می یابند سریالی متناسب با آن ، مأموریت های جدیدی را برای تهیه کنندگی بنوئنتون در اختیار شما قرار می دهند ، در صورتی که مورد علاقه شما باشد ، اعلامیه Insiders.

Kuçezinjtë kaluan در avantazh که در دقیقه 15 و Kessie shndërroi nø gol یک penallti titu از Ante Rebiç استفاده می شود مداخله به آشپراش نسبت به حمله در یک دقیقه 34 دقیقه و اج و اج اج و اج و اج و اج

حتی pse me یکی از بازی های کمتر ، Milani و شروع شده است و دوم من gol ، که Leao shënoi n minutën e 49-të ، پس از شناخت مخالفت vrastar. بعد از 60 دقیقه ، تاج در منطقه و داوری آکاردئون برای بنونتون پیش قدم می شود ، در حالی که کاپری قادر به رمزگذاری کد ، دوک گابوار از نقطه نظر و پنالتی خواهد بود.

اگر می خواهید بزرگ شوید ، اگر می خواهید بزرگ شوید ، می توانید بزرگ شوید و می توانید بیشترین بهره را از آن ببرید ، زیرا می توانید کسی را بدست آورید و به شما کمک کنیم.

به دلایلی ، میلانی ریمرر من را تاج گذاری کرد و رتبه 37 را بدست آورد ، او کسی بود که پس از جلسه و بازی یوونتوس و کریوزس ضربات را قطع کرد و فروخت. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *