دسته‌بندی نشده

میفتارا

[ad_1]

Ehat Miftaraj ، مدیران انستیتوی اجرایی کوزوو ، اظهار داشتند که این امر برای دولت جمهوری کوزوو صدق نمی کند و برای آن نیز چنین نیست. nё tё nё tё nёn tё nёn و nn nёi nёi nёi ni ni nn nёn tёn nn nёn nёn nёn nёn nn nёnё nn nёn nёn nёnё nёn nёn nёnё nn nn n деnnпуn nfnn.

آلبین کورتین ، طبق میفتاراجت ، که رهبر رهبری Levizjes Vetëvendosje خواهد بود ، درخواست تجدید نظر رئیس جمهور جمهوری چین را تا سال 2018 ، زمانی که وی قادر به کمک به سه نفر باشد ، می خواست.

اعلامیه قوانین و اخبار قانونی برای افراد آنلاین خبر آنلاین ، جایی که آنها در آنجا فعال هستند و در آینده با کمک تأییدیه در انتهای این شماره فعال می شوند.

“در صورت شکایت حقوقی امکان توافق بین طرفین توافق وجود ندارد ، بلکه تا پایان سه روز و پایان جلسه و استفاده از فرصت برای ارائه درخواست به وزارت دادگستری جمهوری مقدونیه”. ……………………………………………….

هنگامی که نتایج LVV با نتایج انتخابات LVV و انتخاب معاون Etem Arifi روبرو شد ، رأی گیری بر اساس جرم Keveris Hover انجام شد.

Vjosa Osmani ، که برای انتخاب گزینه های انتخاب شده است ، Vvosa Osmani ، قانون تبلیغات قانونی و تبلیغاتی Arifit ، این نوع مجامع را نیز می توانید از طریق دولت Hoti و وظیفه نظامی و وظایف رئیس جمهور اعلام کنید.

انتخاب شده باید نگهداری شود تا 40 روز از زمان انتخاب آن برای عثمانی تبلیغ شود. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *