دسته‌بندی نشده

مصطفی: عثمانی شایسته رئیس جمهور شدن نیست

[ad_1]

رئیس اتحادیه دموکراتیک کوزوو ، عیسی مصطفی گفت که ویوسا عثمانی لیاقت حتی یک ساعت ریاست جمهوری را ندارد.

مصطفی گفت که عثمانی با خطاب به ویدیوی امروز خود از رفتارهای رئیس جمهور با رفتار سرکش و به دلیل منافع حزبی تنگاتنگ خود در وته وندوس سو ab استفاده کرد.

وی گفت ، رهبر LDK تهدید به گفته ویوسا عثمانی به عنوان رئیس جمهور ، شرم آور است ، به گفته وی ، نهادهای مستقل مانند CEC.

مصطفی همچنین گفت که با رفتاری که در هنگام آدرس ویدیویی فیس بوک انجام داده بود ، عثمانی لیاقت حتی یک ساعت ریاست جمهوری را نداشت.

چنین خطابی از جانب خانم ویوسا عثمانی می گوید که وی در نقش خود به عنوان رئیس جمهور کاملاً بی مسئولیت است. انتظار می رفت سرپرست رئیس جمهور از رای دادگاه قانون اساسی دفاع کند ، از اعمال قانون دفاع کند و از نهادهای مستقل دفاع کند. او با رفتار سرکشانه و به دلیل منافع تنگ حزب خود در VV ، از لباس رئیس جمهور سوuses استفاده می کند. تهدید نهادهای مستقل برای رئیس جمهور غیرقابل قبول و شرم آور است. مصطفی روز شنبه به روزنامه اکسپرس گفت: “با این رفتار او حتی یک ساعت هم حضور در ریاست جمهوری را ندارد.”

ویووسا عثمانی سرپرست موقت رئیس جمهور امروز در فیس بوک در مورد عدم تأیید صلاحیت برخی از نهادهای سیاسی و لیست نمایندگان آنها توسط کمیسیون مرکزی انتخابات صحبت کرد.

عثمانی گفت اگر CEC ، مانند دیروز ، بار دیگر مورد سو ab استفاده قرار گیرد ، مجبور به اقدام خواهد شد.

“من از شهروندان می خواهم که برای محافظت از صداقت روند انتخابات ، محتاط و آرام باشند. من برای همکاری در همکاری با شرکای خود از نزدیک همکاری می کنم. عثمانی گفت: “در صورت مواجه شدن با شرایطی كه CEC مورد سوused استفاده قرار می گیرد تا اعضای حزب كمسیون انتخابات را در دستور كار حزب قرار دهد ، من مجبور می شوم تمام اقدامات را برای صحت CEC و روند انتخابات انجام دهم.”/Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *