دسته‌بندی نشده

مخابرات در ballafaqua در سال 2020 برای من پیام ارسال می کنند

[ad_1]

مخابرات و کوزوو تعدادی شرکت در شهر Ballafaquar دارند که در سال 2020 تأسیس می شود ، Transmeton Insiders.

با این حال ، در این حالت ، وضعیت همه گیر ، و همچنین در ارتباطات مخابرات ، هنوز در مورد حمایت مالی ، پرداخت و پرداخت است.

“در سال 2020 ، این امکان وجود دارد که Telekomin e Kosova ، شرکت پشتیبانی از ballafaquar ، که منجر به یک بیماری همه گیر می شود که در آن منابع مالی بخش مالی تأمین می شود.”

تا آنجا که به مخابرات و کوزوو مربوط می شود ، در سال 2020 آنها می توانند با زمینه ها ، آربیتراژ ارتباط برقرار کرده و بانک های آگهی های مختلف را مسدود کنند.

“در حال حاضر ، Telekomin و کوزوو در وضعیت نامناسبی قرار دارند و من در تلاش هستم بانک های مناسب ، داوری ، بانک های بلوکی و لگاریتمی را پیدا کنم و برای مخابرات بودجه فراهم کنم.”

مشخص نیست که آیا مخابرات می تواند معیارهای استاندارد استانداردهای شرکت را برآورده کند یا خیر.

“ترجمه همه موارد sfidave و مجازات QE واقعی Ken kanosur operimin DHE عملکرد و فعالیت های تجاری ، Telekomi and Kosova است که به طور کامل نتیجه گیری می شود و استاندارد است که در مورد استاندارد استفاده از خدمات پزشکی و خدمات الکترونیکی برای همه دستگاه های الکترونیکی جمهوری SE Kosova DHE همه استفاده کنندگان است. Telekomit të Kosova ”، در اینجا هیچ ارتباطی وجود ندارد.

تا آنجا که به ما مربوط می شود ، مخابرات از ویژگی های خود استفاده می کند و در 2020s خود خواهد بود.

“اگر شما در حساب Telekomit در کوزوو در سال 2020 فعال باشید ، با ادغام و تهیه دستگاه تلفن همراه ، رفع زیرساخت ها و ایجاد زیرساخت های عملیاتی ، که در ابتدا به pagas محدود می شود ، در نتیجه لحظه های شبه نظامی و رهبران خواهید بود ، که در نتیجه 60٪ از در سراسر جهان ، سرعت باد ، zevolimin و kirava به آخرین جعبه های سیاهههای مربوط. برنامه ریزی برنامه شرکت و شرکت با شرکت ، برنامه و جزئیات مربوط به استراتژی سرمایه گذاری ، وام برای وام ، شرکت برای سهم سهامداران ، شرکت برای فروش دشوار است. از نظر تعداد سرمایه گذاری های میلیون دلاری در زیرساخت های مخابراتی ، مخابرات می تواند اهداف تعداد کارمندان را برآورده کند و تعداد کالاهای مصرفی و وام ها کاهش می یابد. رسیدگی به وضعیت موجود و وضعیت فعلی هیئت مدیره و شرکتی که قادر به تأمین مالی شرکتها و شرکتها و همچنین پرداخت صورتحسابها باشد ، امکان پذیر است. تعامل کامل مخابرات مخابرات کوزوو تا سال 2021 آینده و اولین روز جلسه شرکت و شرکت در پایان سال و همچنین اقتصاد اقتصادی و اقتصاد. the nhe the nhe the nhe thhe /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *