دسته‌بندی نشده

لابی یورو-آتلانتیک آلبانی از CEC می خواهد تا با مسئولیت پذیری و جدی بررسی دقیق هر نامزد دیاسپورا را بررسی کند

[ad_1]

Insajderi گزارش داد ، لابی یورو-آتلانتیک آلبانی به اظهارات بی شماری در مورد تصمیم کمیسیون مرکزی انتخابات کوزوو برای تأیید درخواست از طریق تلفن از هر رأی دهنده اعلام شده در دیاسپورا پاسخ داده است.

در بیانیه مطبوعاتی ، LEASH می گوید که به هر تصمیمی که از سوی نهادها گرفته شود احترام می گذارد و ما انتظار داریم CEC در هر دستورالعمل درباره روش ها و تصمیماتی که صادر می کند ، روشن باشد ، در این روند انتخابات در انتخابات پارلمانی کوزوو 14 فوریه 2021 شفاف باشد. ، و همچنین با مسئولیت پذیری و جدی به بررسی هر یک از نامزدها بپردازید.

LEASH از هموطنان دیاسپورا می خواهد تا در برآورده ساختن الزامات CEC مراقب و دقیق باشند تا صدای آنها گم نشود.

لابی یورو-آتلانتیک آلبانی بر آمادگی خود تأکید می کند و از هرگونه همکاری برای بهبود قوانین انتخاباتی در مورد رأی دادن به دیاسپورا ، به منظور ساده سازی رویه های انتخابات استقبال می کند ، موضوعی که در مجلس قانونگذاری بعدی پیگیری و کار خواهد شد.

در غیر این صورت ، کمیسیون مرکزی انتخابات روز شنبه پس از برخی اخبار در شبکه های اجتماعی واکنش نشان داد که از طریق شماره تلفن های مخفی توسط این موسسه با مهاجران متقاضی خارج از کشور تماس گرفته می شود.

CEC تصریح کرد که تماس با شماره هایی انجام می شود که دارای پیشوند جمهوری کوزوو ، 383+ است و این شماره به نامزدها نشان داده می شود.

کمیسیون مرکزی انتخابات به کلیه نامزدهایی که برای ثبت نام به عنوان رأی دهنده در خارج از کشور تقاضا کرده اند ، اطلاع می دهد که روند تأیید خود را از طریق تماس تلفنی با آنها آغاز کرده اند.

CEC از طریق تماس تلفنی با نامزدها تماس گرفت و از حدود 2000 نفر تماس گرفته شده ، بیش از 75٪ نامزدها در اولین تماس تلفنی مطلع شدند و درخواست آنها تأیید شد./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *