سکس در دوران نامزدی
دسته‌بندی نشده

سکس در عقد {مزایا و معایب}

سکس در عقد

آیا سکس در عقد کار درستی است یا خیر. با ما همراه باشید تا این سوال را به شما پاسخ دهیم. جهت مطالعه کامل مقاله این جا را کلیک کنید.

با همه مقدمات این سوال مطرح می شود که آیا این ارزش های فرهنگی با واقعیت و حقیقت همخوانی دارد یا خیر؟ نزدیکی در دوران عقد صحیح است یا خیر؟

آیا نیازی به حفظ این فرهنگ وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال نکات زیر مفید به نظر می رسد:

وقتی بین دو نفر عقد نکاح منعقد می‌شود، قانوناً زن و شوهر محسوب می‌شوند. بنابراین دلیلی وجود ندارد که جنسیت آنها اشتباه یا زشت باشد.
نیاز جنسی یکی از نیازهای اساسی افراد است که آنها را به سمت ازدواج سوق می دهد و ازدواج بستر امنی را برای آن فراهم می کند. اگر قرار نیست ازدواج پاسخگوی این باشد، پس جای رفع این نیاز کجاست؟

 

با توجه به نگرانی های مربوط به بارداری در دوران عقد ، استفاده از روش های صحیح پیشگیری از بارداری ضروری است.

 

فقدان فضای شخصی برای رابطه جنسی در ازدواج می تواند باعث شود طرفین رابطه جنسی منظم نداشته باشند، اما هر نوع سکس در عقد می تواند به خوشبختی زوج کمک کند. بر صمیمیت بین زوجین موثر است و فشار روانی مرتبط با نیاز را کاهش می دهد.

 

مضرات اصرار بر رابطه جنسی در دوران عقد
مردی که در دوران ازدواج اصرار به رابطه جنسی دارد به احساسات خود و نامزدش آسیب می رساند. شریک زندگی او ممکن است فکر کند که او را فقط برای رابطه می خواهد و این باعث ناراحتی و عدم تمایل او می شود. رابطه جنسی در دوران ازدواج بدون رضایت شریک زندگی و اجبار او باعث نارضایتی و حتی دردهای جسمی زیادی به خصوص برای دختر می شود.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *