دسته‌بندی نشده

رپر معروف و همسرش به سو of استفاده جنسی بیش از 15 زن متهم می شوند

[ad_1]

Unilad می نویسد ، گزارشگر Insajderi ، رپر TI و همسرش Tini به قاچاق رابطه جنسی بیش از 15 زن متهم می شوند.

سابرینا پیترسون ، دوست سابق خانوادگی ، با انتشار یکسری اظهارات ادعایی توسط قربانیان خشونت ، این ادعاها را در اینستاگرام مطرح کرد.

این اظهارات ادعا می کند که این زن و شوهر زنان را با استفاده از مواد مخدر و پول به موقعیت های خطرناک جنسی وادار کرده اند.

یک زن ناشناس گفت که وی در 19 سالگی با خواننده رپ در آتلانتا دیدار کرده و پس از آن او را به همسرش معرفی کرده است. قربانی ادعا می کند که زن و شوهر با او به همه جا سفر کرده اند و در ازای رابطه جنسی به او پول می دهند.

وی افزود: “او به من دارو و آب می داد تا مرا آزاد کند.”

زن دیگری با جزئیات در مورد حادثه ای که در سال 2016 رخ داده صحبت کرد. وی گفت که از این زوج در آپارتمان آنها در هتل ریتز کارلتون دیدن کرده است. به گزارش رپ آپ ، هنگام ورود ، تلفن وی توقیف شد و مواد مخدر مانند کوکائین توزیع شد.

“من او را دیدم که دختران را از اتاق خواب به دستشویی ، به اتاق نشیمن می کشاند.” یک دختر گریه می کرد زیرا می خواست برود ، اما آنها از دادن تلفن برای تماس با تاکسی خودداری کردند: زن.

وی گفت که شاهد بوده که رپ به محافظ خود می گوید: “آن عوضی را از رختخواب بیرون بیاور” زیرا او قادر به راه رفتن نبود. طبق اظهارات وی ، قربانی ادعا شده تقریباً بیهوش بود و نبض او به سختی احساس می شد.

یکی از اظهارات یک قربانی صغیر ادعا شده است که ادعا می کند به او و دوست پسرش برای رابطه جنسی تحت فشار قرار گرفته اند. دیگری گفت دختران آنقدر مواد مخدر داشتند که مرده به نظر می رسیدند. /Insiders.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *