دسته‌بندی نشده

در بروکسل خبری نیست ، بنابراین رهبران منطقه مثمر ثمر هستند.

[ad_1]

وزیر امور خارجه کوزوو ، آلبین کورتی ، گفت که بروکسل رهبر بالکان است و من رهبر بالکان ، نیوتن اینسایدرها هستم.

به این ترتیب ، ژوزپ بورل ، رئیس دیپلماسی اروپا و شورای اروپا در بیانیه ای گفت كه می تواند به توافق دوجانبه برسد.

من از این فرصت استفاده کرده و در مورد Kurti و رئیس Vuçiq صربستان بحث خواهم کرد و به شما فرصتی برای پر کردن گفتگو نمی دهم.

Takimin e 18 majit in Bruksel e ka konfirmuar also zedhënësi i qeverisë Kurti، Përparim Kryeziu. به این ترتیب ، ما قادر به گفتگو خواهیم بود و می توانیم با رهبران ارتباط برقرار کرده و درباره رهبران منطقه بحث کنیم که مورد توجه ما است.

“برای رهایی از آن ، کارهای زیادی انجام دهید تا Ballkanit Westernimor را رها کنید. ما بحث ها و بحث های رهبران نشریات دوره ای بالکان و باشکیدهای اتحادیه اروپا را سازماندهی و بحث کرده ایم. به محض بحث در مورد جهان و آرامش خاطر ، ما در مورد روابط دوجانبه با بالکان و اتحادیه اروپا بحث خواهیم کرد. این بخش باید از دیسک خارج شود و سپس آماده شود تا به من گزارش دهد تا در فرم دیگری از bashpunimit “به KP باشد.

به محض اینکه رئیس رئیس مجلس ، نمایندگان مجلس و اعضای PDK ، حاجدار بقا و من اولویت سفر وزیر فرهنگ کورتی را قبول نمی کنیم.

“ما متوجه شدیم که اجازه هیچ کاری نداریم.” Tash po e shohim se all all kauzat ka hequr dorë، nuk e di kauzë kauza that ha حفظ، sa was in operation. من اولین بار در Seriozitet به Kurtit گفتم و گفتگو می کنم و می خواهم به عنوان خطرناک برای کشور خطر کنم ، زیرا Kosova nuk po po del e pergatitur برای فاکتور بین المللی و هسته ای نیست که یک واحد تجاری باشد “، اظهار داشت. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *