دسته‌بندی نشده

در آینده ، کودکان دو ساله می توانند واکسن ضد COVID دریافت کنند

[ad_1]

در Dashuri و Dua Lipës ، انور حدید وارد بحث در مورد حقوق اجتماعی اعلامیه هایی شد که در آینده اعلام شد و من علیه واکسن ضد COVID ، نیوتن اینسایدر واکسینه شدم.

عصر روز بیست و یکم ، به محض نشستن لایم ، او ترجیح داد لاشه و هوای Covid-19 “natyrshëm” را بگیرد.

اعلامیه Passi یک تیراژ در ویروسی است ، برای آنکه اینستاگرام را ناپایدار کند برای همه مربعات برای دنبال کردن.

Ai shkroi: “Unnek nuk jam، nuk jam برابر vaksinës، mendoj se do all duhet tëen kujdesshëm me secilën vaksinë individualisht duke parë efekt pozitivehe do te mundshme negative.

“هنگامی که از واکسن استفاده می شود ، پس اگر فکر می کنید که سیستم ایمنی بدن شما را به خطر می اندازد ، نمی توانید گوشت را برای مدت طولانی مصرف کنید.”

Ai shtoi: “Asnjëherë nuk kam dashur të ofendoj askënd me fjalët e mia، and jam aq mirënjohas برای تمام کارکنان و پزشکان و استفاده از آنها در صورت طولانی مدت لازم است.

Anwar vazhdoi: “Po ju listenoj and dua to diskutoj for Coronavirusin، پاسخja ime is not standrim dijî vaksinës، sinqerisht is only in mëndin. Nuk pres که به همه شما می خواهید درک کنید که باقی مانده mendja و zemra ime. Ky بود gabimi im.

مدل هایی در این منطقه یافت می شوند و اولین باری که به کار می پردازیم مهمترین کاری است که باید به کار من برسد. /Insiders.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *