دسته‌بندی نشده

“دادگاه قانون اساسی می تواند پرونده را به دادستان ارجاع دهد اگر تصمیم وی اجرا نشود.”


دادگاه قانون اساسی می تواند رأی صادر کند اگر حکم وی در مورد عدم تأیید صلاحیت نامزدهایی که در سه سال گذشته مرتکب جرم شده اند ، رعایت نشود ، می تواند حکمی صادر کند.

بنابراین می گوید آلبرت کراسنیکی از دموکراسی پلاس ، که می افزاید طبق آیین دادرسی دادگاه قانون اساسی ، پرونده می تواند به دادستانی برود.

علاوه بر این ، کراسنیکی گفت که تصمیمات دادگاه قانون اساسی برای اشخاص ، م institutionsسسات و کارمندان دولت لازم الاجرا است ، افزود که جلسه CEC تمایل دارد که به تصمیم دادگاه قانون اساسی احترام نگذارد ، که حق نامزدی برای پارلمان خلق را رد می کند. نماینده هر کسی که در سه سال گذشته به جرایمی محکوم شده است.

“در صورت عدم رعایت این تصمیم ، آیین دادرسی دادگاه قانون اساسی مقرر کرده است که این دادگاه اجرای آن را کنترل می کند و اگر می بیند که آن را اجرا نمی کند ، تصویب می کند که عدم اجرای آن تصمیم را اجرا و آن را در روزنامه رسمی جمهوری کوزوو منتشر کنید ، همچنین عدم اجرای تصمیم را به دادستان عمومی اطلاع دهید ، زیرا این یک جرم محسوب می شود و اقدامات دیگری نیز توسط دادستانی انجام می شود ” کراسنیقی به EC گفت. /Insajderi.comLeave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *