دسته‌بندی نشده

“دادگاه قانون اساسی می تواند پرونده را به دادستان ارجاع دهد اگر تصمیم وی اجرا نشود.”

[ad_1]

دادگاه قانون اساسی می تواند رأی صادر کند اگر حکم وی در مورد عدم تأیید صلاحیت نامزدهایی که در سه سال گذشته مرتکب جرم شده اند ، رعایت نشود ، می تواند حکمی صادر کند.

بنابراین می گوید آلبرت کراسنیکی از دموکراسی پلاس ، که می افزاید طبق آیین دادرسی دادگاه قانون اساسی ، پرونده می تواند به دادستانی برود.

علاوه بر این ، کراسنیکی گفت که تصمیمات دادگاه قانون اساسی برای اشخاص ، م institutionsسسات و کارمندان دولت لازم الاجرا است ، افزود که جلسه CEC تمایل دارد که به تصمیم دادگاه قانون اساسی احترام نگذارد ، که حق نامزدی برای پارلمان خلق را رد می کند. نماینده هر کسی که در سه سال گذشته به جرایمی محکوم شده است.

“در صورت عدم رعایت این تصمیم ، آیین دادرسی دادگاه قانون اساسی مقرر کرده است که این دادگاه اجرای آن را کنترل می کند و اگر می بیند که آن را اجرا نمی کند ، تصویب می کند که عدم اجرای آن تصمیم را اجرا و آن را در روزنامه رسمی جمهوری کوزوو منتشر کنید ، همچنین عدم اجرای تصمیم را به دادستان عمومی اطلاع دهید ، زیرا این یک جرم محسوب می شود و اقدامات دیگری نیز توسط دادستانی انجام می شود ” کراسنیقی به EC گفت. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *