دسته‌بندی نشده

خانه های مسکونی در فوشه کوزوو / قطب کوزوو و منطقه Peja دچار آبگرفتگی شده اند

[ad_1]

باران و برفی که این روزها می بارد در برخی مناطق کوزوو باعث جاری شدن سیل شده است. به گزارش Insajderi ، در نتیجه این بارندگی ها ، برخی از خانه ها دچار آبگرفتگی و برخی رودخانه ها شدند که باعث جاری شدن سیل در محل شد.

این را نهت کوتسینایی ، مسئول روابط بین الملل و روابط عمومی در آژانس مدیریت اضطراری اعلام کرد.

وی گفت سه خانه در روستای کوزمین در فوشه کوزوو / قطب کوزوو و برخی از خانه ها در روستای گربنین در درسنیک در پک سه شنبه شب دچار آبگرفتگی شدند ، اما گفت که اوضاع در مناطق دیگر آرام است.

“از شبکه QOE 112 AME عصر روز dt. 26.01 در تمام مناطق کوزوو آرام است ، به جز فوشه کوزوو ، که دو خانه در آن آب گرفتگی شده است ، در روستای کوزمین دو خانه در زیر آب قرار گرفته اند و در منطقه Peja روستای Grevnik و روستای Dresnik در معرض باران و برف قرار گرفته اند کوکیناج در بیانیه ای گفت: “در حال حاضر اوضاع برای SLA آرام است.”

به گفته وی ، طی روزهای آینده نیز وضعیت مشابهی پدیدار خواهد شد.

“تا به امروز ، روز به روز ، سطح برخی از رودخانه های اصلی کوزوو به حداکثر سهمیه رسیده است ، جایی که برخی از آنها در بخشهای مختلف از بستر خارج شده و باعث سیل محلی شده اند. در بعد از ظهر ، روندها و سطوح در حال کاهش است. در این بیانیه آمده است: “من تا چند ساعت آینده اینگونه ادامه خواهم داد.”/Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *