دسته‌بندی نشده

حمزه: ما مالیات بر درآمد شرکت ها را از 10 درصد به 5 درصد کاهش خواهیم داد

[ad_1]

اینسایدر گزارش می دهد ، بدری حمزا از حزب دموکرات کوزوو قول کاهش مالیات برای شرکت ها را به عنوان یکی از اقدامات بهبود اقتصادی پس از بحران همه گیری وعده داده است.

وی که در برنامه پرسینگ T7 صحبت می کرد ، گفت که تعداد بازرسان اجرای قانون افزایش خواهد یافت. وی همچنین گفت که بخش اصلی بخش خصوصی خواهد بود.

“مالیات بر ارزش افزوده توسط مشاغل در مرز پرداخت نمی شود ، همانطور که تاکنون اتفاق افتاده است ، اما جمع آوری یا پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در داخل کشور انجام می شود. این نقدینگی اضافی بیشتری برای تجارت بیشتر از قبل خواهد داشت. وی با معرفی برنامه PDK قبل از برنامه گفت: “مالیات بر درآمد شرکتها طی چند سال از 10٪ مانند گذشته به 8٪ ، 7٪ ، 5٪ و 0٪ کاهش می یابد.” انتخابات. 14 فوریه.

نقدینگی بیشتری برای شرکت وجود خواهد داشت ، صندوقی برای حمایت از شرکتهای ما با مبلغی بالغ بر 500 میلیون یورو (پانصد میلیون یورو) ایجاد خواهد شد ، به صورت حمایت مالی از مشاغلی که به مدت یک سال در عملکرد صحیح خود مشکل دارند ، اما برای سالهای دیگر دولت ما پشتیبانی خواهد کرد. وی افزود: “این وجوه (پول غیر قابل استرداد) طبق معیارها و شرایط مندرج در قانون بودجه دولت در اختیار مشاغل قرار خواهد گرفت.”/Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *