دسته‌بندی نشده

حاجیو: آنها می خواهند حکومت را برای ما غیرممکن کنند

[ad_1]

آلبولنا هادجیو ، نامزد جنبش Vetëvendosje ، گفت که عدم تأیید لیست نامزدهای این موضوع توسط کمیسیون مرکزی انتخابات (CEC) در حال رخ دادن است زیرا آنها نمی خواستند VV پیروز شود ، Insajderi گزارش داد.

وی گفت که روز گذشته CEC ، با رای گیری از PDK ، LDK ، لیست صربستان و خانم داکا ، صدور مجوز از لیست VV را ممنوع کرد. “این در آستانه مهمترین انتخاباتی که جمهوری داشته است اتفاق افتاده است و تصادفی نیست که در زمانی که جنبش ما با حمایت مردمی از آلبین کورتی به طور قانع کننده ای پیشرو است ، از بزرگترین پشتیبانی که هر رهبر داشته است برخوردار است. . انگیزه هایی که از این طریق به تصمیم دادگاه قانون اساسی احترام می گذارند ، پوششی است که هیچ کس باور ندارد. انگیزه اصلی بدیهی است سیاسی است و هدف VETËVENDOSJE است! حاجیو گفت: “آنها می خواهند دولت را به هر قیمتی برای VETËVENDOSJE غیرممكن كنند! و آلبین كورتی ، آنها توجه ما را جلب كردند زیرا ما اراده بزرگ شهروندان برای تغییر را می بینیم.”

حاجیو گفت که بزرگترین متخلفان قانون در کوزوو هیچ مشکلی با این قانون ندارند.

“آنها هرگز محكوم نشده اند زیرا هرگز مورد تحقیق و محاكمه قرار نگرفته اند. حتی اگر در هر صورت این اتفاق بیفتد ، آنها موجه هستند. زیرا سیستم گرفتار آنها و در خدمت آنها است. در اینجا اصل مخالفت آنها نهفته است. حاجیو در فیس بوک نوشت: “آنها از جنبش آلبین کورتی می ترسند و می جنگند زیرا آنها می دانند که در دولت کورتی ، بررسی سیستم عدالت و مصادره اموال غیرقانونی اجتناب ناپذیر است.”/Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *