دسته‌بندی نشده

جامعه شناس سابق “Per’puthen” می گوید که رقبا پرداخت های سنگینی دریافت می کنند

[ad_1]

به گزارش Insajderi ، پس از وقایع خارج از قالب تلویزیون ، تیا تریفونی در ویدئوی دوم که در یوتیوب پرتاب کرد ، این بار خطاب به اولسا موحمتی تأکید کرد که از تصویر او برای منافع مالی استفاده شده است.

این رقیب سابق ادعا می کند که او هرگز نفعی نبرد ، اما نظر “Për’puthen Prime” با اظهارات متعدد او را در تضاد قرار می دهد.

مبلغ سابق ، Meridian Ramjay ، گفت که همه چیز یک بازی برای منافع شخصی است و در قراردادها هیچ چیزی ذکر نشده است که شما و اندی این روزها در شبکه های اجتماعی ذکر کرده باشید.

“به گفته آنها ، قراردادی که آنها امضا کرده اند وحشتناک است و باعث می شود آنها زن و شوهر را ترک کنند. اما در واقع ، در قرارداد چیزی که هر دو گفته اند وجود ندارد. پس از تماس با نوجوان مانند گزنه ، مانند یک حکیم ، توهین های زیادی در اینستاگرام دریافت کردم ، اما این در واقع انتظارات من را برآورده کرد. “همه چیز توسط چای و اندی برای جلب توجه جلب شد.

او حتی می گوید حتی فیلم هایی که Tea در Youtube منتشر کرده باعث می شود او کلیک کند.

“فیلم Tea برای دریافت کلیک در Youtube ارسال شد. او بدون عذرخواهی این کار را شروع کرده بود. مریدیانی گفت: “او اکنون بزرگترین بیننده است ، مردم بسیار کنجکاو هستند که واقعیت را بدانند.”

Ramjay فاش می کند که آنها مبالغ سرسام آور تبلیغاتی را از مشاغل دریافت می کنند.

“آنها 300-400 یورو برای یک داستان ، 600 یورو برای انتشار ، بسته به پست دریافت می کنند. آنها همچنین 10 هزار یورو به عنوان هدیه دریافت می کنند. “

او نوجوان را جدا کرد و نشان داد که او 15 هزار یورو درآمد دارد و گفت که این ورزشکار سابق همه کارها را برای توجه و پول انجام می دهد. /Insiders.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *