دسته‌بندی نشده

به جرم قتل برادرش به 24 سال زندان محکوم شد

[ad_1]

دادگاه اصلی در پریزرن متهم را با حروف اول BG به جرم قتل برادرش IG به 24 سال زندان محکوم کرد.

بنا به گفته دادگاه ، این قتل در 17 مارس 2019 انجام شد ، به دلیل اختلافات مقدماتی در مورد مسائل املاک در Suhareka.

همچنین متهم به جرم “داشتن ، کنترل ، نگهداری غیرمجاز سلاح” محکوم شد.

متهم در 17 مارس 2019 در Suhareka ، متهم ، پس از یک اختلاف مقدماتی در مورد مسائل اموال ، با ورود به درهای حیاط خانه KG ، با یک قبضه اسلحه HS – 9 کلاس 9 x 19 میلی متر ، یکی از اعضای خانواده خود ، برادر IG را به عمد کشته است. و با یک بار شلیک در جهت IG ، به ملاقات آمد و پس از فرار مجروحان در داخل خانه ، متهم شروع به تعقیب وی کرد ، NG را زخمی کرد ، پس از شنیدن صدایی ، از ترس اینکه برادرزاده اش سقوط کند ، درب خانه را دید و BG را به سمت او تیراندازی کرد و او را از سمت راست بالای شکمش زخمی کرد ، جایی که او از ناحیه زخم به بدن آسیب دید و با استفاده از سلاح گرم در قسمت فوقانی شکم نفوذ کرد ، و یک زخم برجسته در ناحیه گلوتئال سمت راست ، همراه با شوک خونریزی دهنده ، سوراخ روده و شکستگی استخوان در سمت راست لگن و جمع آوری خون در فضای آزاد شکمی ، زندگی یک یا چند نفر دیگر از قربانیان NG را به خطر می اندازد ، و باعث می شود جراحات گفته شده ، متهم BG ، تعقیب و گریز ادامه یافت و به اتاقی که اسمت مخفی شده بود وارد شد و چهار بار به نقاط مختلف بدن شلیک کرد و باعث زخمی شدن اسلحه در مناطق – خارج بازوی راست ، سمت چپ سینه ، کشاله ران راست در اندام فوقانی شد. ، قسمت جلوی ران و قسمت فوقانی ران ، در ناحیه پس سری سر ، که در آن سه زخم مسری ناشی از پارگی ، همچنین خرد شدن و خراشیدن پوست در پیشانی و بینی وجود دارد ، بنابراین از عمل پویا از گلوله های شلیک شده توسط سلاح گرم و در نتیجه خونریزی داخلی و خارجی وجود داشت که منجر به آسیب به اندام های حیاتی ریه ها شد و منجر به مرگ فرد متوفی شد. IG ، بیشترین توصیف در نتیجه گزارش کالبد شکافی دکتر VH ، مورخ. 18 مارس 2019 ، در اعلامیه دادگاه مشخص شده است.

در این اعلان آمده است که بر این اساس متهم مرتکب جرم قتل سنگین تحت ماده (Art) شده است. بند 179 1 تحت پاراگراف 1.3 و 1.5 CCRK.

در همان تاریخ ، زمان و مکان با مفاد قانون قابل اجرا در مورد سلاح گرم ، تپانچه – هفت تیر HS-9 کالیبر 9 19 19 میلی متر ، مجله ، سه کارتریج با کالیبر 9×19 میلی متر ، اسلحه شکاری ساخت ترکیه و چهار 12 کارتریج مخصوص اسلحه شکاری کالیبر GA. وی مرتکب جرم داشتن ، کنترل ، نگهداری غیرمجاز سلاحهای تحت هنر شد. بند 374 1 از CP“، در بیانیه ای گفت.

دادگاه همچنین اعلام کرد که وی تبرئه شده است. “که در 17 مارس 2019 در Suhareka ، متهم پس از یک اختلاف مقدماتی در مورد مسائل املاکی که با ویلای خود IG داشت ، و در قسمت عملیاتی تحت عنوان I. شرح داده شد ، به عمد سعی در محروم کردن شخص آسیب دیده NG از زندگی خود داشت ، در چنین راهی که متهم با هفت تیر HS-9 کال وارد درهای حیاط می شود. 9 19 19 میلی متر و با شلیک در جهت IG ، که وی را مجروح کرد و از ترس به داخل خانه دوید ، در حالی که متهم شروع به تعقیب او کرد ، قربانی NG ، به محض شنیدن صداهایی از ترس پریدن پسر برادر از درب منزل دیدن می کند و BG را می بیند که درب منزل بوده و از نزدیک به سمت وی ​​تپانچه شلیک کرده و او را از ناحیه سمت راست بالای شکم مجروح کرده و هنگام ورود به زخم باعث آسیب دیدگی شدید بدن شده است. شکم فوقانی راست ، زخم بیرون زده در ناحیه گلیال راست ، و به دنبال آن شوک خونریزی دهنده ، سوراخ روده و شکستگی استخوان در سمت راست لگن و خونگیری در فضای آزاد شکم. او مجبور به ارتکاب جرم سو attemp قصد به قلم Art شد. 178 در ارتباط با هنر. 28 قانون مجازات“، در بیانیه ای گفت.

در نتیجه ، دادگاه ، به مفهوم قانون مجازات و قانون آیین دادرسی کیفری ، برای متهم به جرم ، همانطور که در بند 1. مجازات حبس بیست و سه (23) سال ، برای مجرم الف. جرم تحت بند II. ، I مجازات حبس از دو (2) سال تعیین شده است.

بر اساس قانون مجازات جمهوری کوزوو ، متهم BG به یک حبس از بیست و چهار (24) سال حبس محکوم شد که در این مدت مدت زمان بازداشت از 17.03.2019 به بعد محاسبه می شود.“، در بیانیه ای گفت.

متهم همچنین توقیف کرد:
– تپانچه با کتیبه HS-9 کالیبر 9 × 19 ، تولید کرواسی ، با شماره سریال H107964 ،
– یک (1) کارتریج ، یک (1) کارتریج 9 میلی متر Mod GFL Luger ،
– یک (1) کارتریج 9 میلی متری Mod GFL Luger ،
– یک (1) کارتریج 9 میلی متری اسب بخار Mod GFL Luger ،
– یک (1) کارتریج کال .9 میلی متر ، مد KMP-9P ،
– یک (1) کارتریج کال. 9 میلی متر مد ، KMP-9P ،
– یک (1) کارتریج اسب. 9 میلی متر مدل KMP-9P ،
– یک (1) گلوله ، یک (1) گلوله ، یک (1) گلوله تغییر شکل یافته ،
– کارتریج اسب. 9 میلی متر ، mod KMP – 9P ،
– یک (1) کارتریج اسب. حالت 9 میلی متر – KMP – 9P ،
– یک (1) کارتریج اسب. 9 میلی متر ، حالت Luger SB ،
– تفنگ شکاری مدل CSP 555 ساخت کشور ترکیه. 12 – GA با شماره سریال 175130 ، چهار (4) کارتریج اسب 12 GA و 2 قطعه مظنون به داشتن یک گلوله سربی/Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *