دسته‌بندی نشده

بریتنی اسپیرز طرفداران را نگران می کند – او رقص های ویدیویی آهنگ های دوست پسر سابق را منتشر می کند

[ad_1]

فاکس نیوز می نویسد ، به نقل از اینسایدر ، طرفداران بریتنی اسپیرز پس از به اشتراک گذاشتن یک ویدیوی رقص عجیب در شبکه های اجتماعی ، نگران این ستاره پاپ هستند.

او به حساب اینستاگرام خود وارد شد تا یک ویدیوی یک دقیقه ای از رقصیدن با دوست پسر سابق جاستین تیمبرلیک ، The Holy Grail ، با همکاری Jay-Z را به اشتراک بگذارد.

این خواننده در ویدئویی که به اشتراک گذاشته صحبت نمی کند ، اما دیده می شود که لب هایش را با کلمات آهنگ حرکت می دهد و در اتاق نشیمن خود غلت می زند. او حتی حساب دوست پسر سابق خود را در توضیحات و پست خود علامت گذاری کرده است.

این ویدیو از صبح روز پنجشنبه بیش از 1.1 میلیون لایک در اینستاگرام به دست آورد ، اما همچنین مورد توجه طرفداران Spears قرار گرفت و آنها نگرانی های خود را در بخش نظرات به اشتراک گذاشتند.

“حالت خوبه ؟؟؟” از یک کاربر نگران اینستاگرام پرسید.

“این رفتار طبیعی نیست. هیچ کس با برچسب گذاری بر روی دوست پسر سابق خود ، ویدیویی از رقصیدن آنها پخش نمی کند. و درخت او هنوز هدایای باز نشده ای دارد. بریتنی ، ما برای شما اینجا هستیم! دیگری پاسخ داد ، درخت کریسمس اسپیرز را در پس زمینه برجسته کرد.

یک مرد نوشت: “درخت کریسمس و” هدایای “او هنوز در خانه است.” “خیلی عجیب.”

مرد دیگری گفت: “این طبیعی نیست.”

یک مرد افزود: “او خیلی درد دارد.”

بسیاری به دلیل این واقعیت که خواننده اخیراً اعلام کرده بود که دوباره با همسرش ، بازیگر جسیکا بیل ، پدر و مادر شده است ، رفتار او را مسلم دانستند. /Insiders.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *