دسته‌بندی نشده

برلین منتقد ادغام و ادغام بالکان است

[ad_1]

وزیر مادر مایکل روت ، مسئول مطبوعاتی در پرتغال ، در روز سه شنبه ریاست جمهوری و BE-së nga در برلین در تاریخ 1 ژانویه ، برای انجام روند کار و پیوستن به اتحادیه بالکان Persendimor ، در جلسه اروپا تنها منبع اطلاعات نیست ، نیوتن اینسایدر.

Sigurisht که jam i zhgënjyer است که در داخل BE نیستیم که در حال حاضر نیستیم می توانیم یک چیز دیگر را بزنیم. سپسیس و بیماری های شیمیایی برای بالکانین غربیمور مثبت نیستند. مهم نیست که قانون در مورد چه چیزی است. “Tha Roth.

“بالکان و دموکراسی در بالکان نمی توانند به استراتژیهای استراتژیک برای دولتهای اروپایی برسند.” Ai she قدیمی i bindur se BE do ndërmarrë hapat و آینده n Presidencën portugeze و بیشتر در صندوق نگهداری کنفرانس و برای همکاری با Makedoninë e Veriut and Shqipëria.

رئیس جمهوری آلمان رئیس جمهور روسیه و چین است. علاوه بر آلمان ، اتریش در مورد سیاست تجدید ساختار بروکسل. در بروکسل و برلین علاقه ای به سیاست و اقتصاد وجود ندارد.

“خلأ بالكان نباشید Perendimor ، شما بیشتر خواهید شد ، شما در معرض دموكراسی دموكراتیك باشكیم در اروپا خواهید بود ، شما تحت پارالامرون ژئواستراتژیک وحشی روت قرار خواهید گرفت. “Vendeve si Makedonia e Veriut and Shqipëria nuk می تواند جستجو کند اصلاحات سختی و Rraskapitëse و بیشتر پس از شما ماسوره” mbyllet shkrimi./Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *