دسته‌بندی نشده

برخی از رودخانه ها سواحل خود را به شمال مقدونیه سرریز می کنند

[ad_1]

Insajderi گزارش داد ، بارش باران در شمال مقدونیه باعث طغیان رودخانه واردار در روستاهای راشته ، کریوا رکا و پچینیا ، در منطقه کومانوو ، و همچنین برخی نهرها در منطقه اوهرید و بیتولا شده است.

با توجه به وضعیت هواشناسی فعلی ، هواشناسان نسبت به افزایش سطح آب در همه جویبارها و دریاچه ها هشدار می دهند ، در حالی که مهمترین آنها رودهای میانی و بالایی رودخانه های وردارو ، ترسکا ، لپنتس ، پچینیا ، کریوا رکا ، رادیکا ، ساتسکا و شاخه های آنها است.

اداره امور هواشناسی اعلام کرد که بارش بیشتر در پوزاران 48 لیتر در مترمربع ، در تتوو 39 ، در وینیتسا 36 ، کروشوو 34 و اسکوپیه 26 لیتر در متر مربع کاهش یافته است. اوضاع در منطقه مارووو دشوار بود ، جایی که درختان افتاده جاده را مسدود کردند ، در حالی که منبع تغذیه آسیب دیده بود و ساکنان Dibra را برای مدت 18 ساعت بدون برق ترک کرد.

قطعی برق دیروز ساعت 10:30 صبح ثبت شد ، در حالی که منبع تغذیه ساعت 4:35 صبح امروز برقرار شد.

در سیستم آبرسانی Rosoki-Dibër ، آب در روز سوم ابری می ماند ، به همین دلیل توصیه می شود قبل از استفاده از آب ، فیلتر یا جوشانده شود. این خط لوله آب آشامیدنی ساکنان Dibra ، روستاهای Rajchitsa و Dolen Kosovrast و همچنین بخشی از شهرداری Kender Jupa را تأمین می کند. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *