دسته‌بندی نشده

برای تاریخ آهنگ کوزوو “گلدن گلوب”

[ad_1]

در طول تاریخ فیلم ، کوزوو آهنگ “گلدن گلوب” را می سازد ، من را برای ثبت نام ویزار مورینا در فیلم می بیند ، و دارنده “تبعید” ، Exit ، transmeton Insiders را می نویسد.

این فیلم در این گروه گنجانده شده و در حال فیلمبرداری از سالهای 78 تا گلدن گلوب است ، این رویداد داستانی خواهد بود.

“تبعید” در داستان مهاجر کوزوو ، شاوور ، جتون در آلمان و تسلی بسون لک لک لشکر کشی و بیگانه هراسی ، Mejitse Mund در چتر است که در مورد کنترل است.

Kur Xhafer آن را به خاطر ارزش دروازه خوشبختی ، دانشکده های دانشگاهی و مدیر نژادپرستانه و دنیای نژادپرستانه پشت سر می گذارد. Dudo dukuri ، همه کلمات ، همه gjest merret si desmi. Ankthi i Xhafer باعث می شود هر روز. Ndëkohë، edhe gruaja e tij gjermane Nora، vuan fiksimin e tij.

Drejtori i saj، Visar Morina ka lindur in Kosovo، in moshën 15 yearare u zhvendos in Gjermani.

گلدن گلوب سیتون Morinën i cili konfirmon se filmi pjesërisht autobiografik است.

“یکی از مهمترین کارهایی که باید در هوا انجام شود تیم موقعیتی است / اگر شما در صورت تمایل به انجام مراحل پردازش اسکریتوم نیاز دارید. برای یک خانواده جدید ، یک روز و یک ماه و یک خانه کامل وجود دارد. Dhe kur tako one idiot، nuk mendoj se ai is idiot sepse jam jam i huaj، por sepse njeriu i warfër meë to real idiot ”، citohet to گفته Morina.

Rolin e Xhafer و Luan Mišel Matičević ، در شهر برلین Perendimor از کرواسی به جمهوری چک در Perendimore آلمان. ساندرا هولر لوان گروان تو هستی ، نورا. Hüller سه بار قیمت خود را دریافت کرده و آن را انتخاب می کند “Aktorja e Vitit”.

آستریت کاباشی ، بازیگر وی و نیهور کوزوو ، هنوز هم یک بازیگر کاست است.

اخراج جدید برای فیلم “قلب سارایوو” برای یک فیلم در مورد تصاویر صلح آمیز برای لذت بردن از جشنواره و فیلم های سارایوو. /Insiders.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *