دسته‌بندی نشده

این زن به خانواده دستور داد تا هزینه عروسی دوم را بپردازند – او عکس های مراسم اول را دوست نداشت

[ad_1]

به گزارش فاکس نیوز ، به نقل از اینسایدر ، زنی که از نوع لباس سفید خود ناراضی است ظاهراً از خانواده اش می خواهد که هزینه عروسی دوم را پرداخت کنند.

به گفته یکی از اعضای خانواده وی ، مشکل لباس سفید این است که عروس خانم این کار را با قصد بسیار کمی به عنوان انگیزه ای برای کاهش وزن انجام داده و هیچ وقت موفق به لاغر شدن نشده است.

این داستان در وبلاگ Reddit Wedding Shaming منتشر شد ، جایی که توسط کاربری به نام TeddyËestSide ارسال شده است. طبق این نشریه ، “پسر عموی من دو سال پیش ازدواج کرد. او برای لباس سفید چند عدد کوچکتر سفارش داد و گفت که چگونه وزن خود را کم می کند تا در آن عالی به نظر برسد. خوب ، او وزن کم نکرد. در واقع ، او چیزهای بیشتری به دست آورد.

هنوز هم می توانست آن را بپوشد ، اما متوجه شد که او برای او خیلی کوچک است.

این نشریه ادامه می دهد: “ظاهراً او از لباس سه عکس عروسی خود آنقدر ناراحت بود که اعلام کرد قصد دارد عروسی کاملا جدیدی را برنامه ریزی کند.” “او از همکاری همه در این مدت قدردانی می کند ، زیرا ما به عنوان یک خانواده متولی پرداخت آن خواهیم بود ، یا تمام وقت آزاد خود را داوطلبانه ارائه خواهیم داد تا این کار را با هم انجام دهیم ، زیرا این تقصیر ما بود.” ما شما را به کاهش وزن تشویق کردیم . “

متأسفانه ، او ظاهراً قبل از اعلام این موضوع با خانواده اش مشورت نکرده است. /Insiders.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *